SLOVENSKÝ JAZYK Literatúra aneb študentský underground - čitateľský denník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmov - www.slovensky-jazyk.skwww.slovencina.net Publikovanie alebo ďalšie verejné šírenie obsahu servera Slovenský-jazyk.sk je bez písomného súhlasu prevádzkovateľa výslovne zakázané! Použitie výhradne len pre osobné účely je možné.Menu

­

Slohové práce (obsahuje 338 prác)

Neodmysliteľnou súčasťou študentského undergroundu je jednoznačne sekcia slohových prác. Na slovenskom internete roky chýbalo miesto, kde by si (nielen) študenti mohli zadarmo stiahnuť už vypracovanú slohovku alebo kde by mohli čerpať inšpiráciu pre napísanie svojej vlastnej práce.

Aby sa databáza slohových prác stále rozširovala, bol vytvorený jedinečný systém na vkladanie nových príspevkov, pomocou ktorého môžete na náš server prispieť svojím dielom aj vy. Navyše všetky vaše slohovky automaticky zaraďujeme do súťaže, ktorú na Slovenský-jazyk.sk pravidelne organizujeme v mesačných cykloch, a to o vecné alebo finančné ceny.

Všetky došlé slohové práce ešte pred ich uverejnením na týchto stránkach dôkladne kontrolujú redaktori nášho tímu. Napriek tomu, ak objavíte v ktorejkoľvek slohovej práci nejakú chybu alebo nepresnosť, prosím, upozornite nás buď na e-mail, alebo v návštevnej knihe.

­­­­

Vyhľadávanie podľa slohových útvarov

­­­­

Vyhľadávanie podľa názvu slohových prác


­­­­

Prístup na túto stránku

Stránka so slohovými prácami je štandardne dostupná na webovej adrese https://www.slovensky-jazyk.sk/slohovky/.

Dostať sa však na ňu môžete aj po zadaní nasledujúce adresy:

  1. SlohovéPráce.sk
Zdieľať na Twitteru Zdieľať na Facebooku


­­­­

Aktuálne poradie súťaže­

  1. Súťaž o zaujímavé ceny pre vás pripravujeme od januára 2026!
    Napriek tomu môžete aj v tomto období do našej databázy pridať vlastnú prácu.­­­­

Server info

Počítadlo: 5 526 176
Odozva: 0 s
Vykonaných SQL dotazov: 1
Návštevnosť: TOPlist.skSlovenský-jazyk.sk
Mapy webu Čitateľský denník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelia Dôležité informácie Podmienky používania - Vylúčenie zodpovednosti


Slovenský-jazyk.sk (alebo tiež Slovenčina.net) vznikol ako pridružený študentský portál známeho českého servera Český-jazyk.cz. Oba projekty majú rovnakého prevádzkovateľa a snažia sa svojim návštevníkom ponúknuť v čo najkvalitnejšej forme čo najviac materiálov a textov z oblasti slovenského jazyka (čitateľské denníky, čítanku, životopisy, slohové práce a v neposlednom rade tiež slovníček pojmov z literatúry a gramatiky). Vlastnoručne spracované študijné materiály (ako napríklad rozbory diel alebo interpretácie básní, eseje, výpisky z knižiek atď.) môže do našej databázy pridať ktokoľvek - text možno jednoducho pridať cez interaktívny formulár, ktorý nájdete na stránke Pridať svoju prácu. Značnú časť obsahovej náplne Slovenský-jazyk.sk tvoria odborne preložené texty do spisovnej slovenčtiny z českého servera Český-jazyk.cz.