SLOVENSKÝ JAZYK Literatúra aneb študentský underground - čitateľský denník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmov - www.slovensky-jazyk.skwww.slovencina.net Publikovanie alebo ďalšie verejné šírenie obsahu servera Slovenský-jazyk.sk je bez písomného súhlasu prevádzkovateľa výslovne zakázané! Použitie výhradne len pre osobné účely je možné.Menu

­

Reklama Inzerujte na Slovenský-jazyk.sk

­­­­

Máte záujem o reklamu cielenú na mladých ľudí, hlavne na stredoškolákov? Ste na správnom mieste!

Inzerujte na serveri Slovenský-jazyk.sk.
Aktuálne štatistiky návštevnosti nájdete na TOPlist.sk - kategórie školstva » Slovenský-jazyk.sk.

Server Slovenský-jazyk.sk je navštevovaný predovšetkým študentmi stredných škôl, v o niečo menšej miere potom študentmi škôl vysokých, najmä humanitného zamerania. Môžete s nami ľahko osloviť študentov a mladých ľudí vo veku od 15 do 26 rokov. Na web zamieri taktiež aj nemalý počet osôb zaujímajúcich sa o slovenčinu a literatúru ako takú.

­­­­

Ďalšie informácie

Pre viac informácií o možnostiach reklamy na tomto webe a podrobné štatistiky návštevnosti (vrátane sezónnosti) kontaktujte prosím prevádzkovateľov servera.

Prevádzkovatelia servera Slovenský-jazyk.sk

Kontaktné údaje

Ing. Tomáš Souček
Česká republika
E-mail:   tomas[zavinac]slovensky-jazyk.sk
+
Mgr. Nikola Lackovičová
Slovenská republika
E-mail:   nicol[zavinac]slovensky-jazyk.sk

Fakturačné údaje

Ing. Tomáš Souček
Václavkova 1761/9, 500 02 Hradec Králové, Česká republika
IČ: 73649538 (som platca DPH)
Bankové spojenie:  Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, 117 21 Praha 1, Česká republika
Číslo účtu: 2000030559 / 2010
IBAN: CZ71 2010 0000 0020 0003 0559
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Podnikateľskú činnosť vykonávam na základe živnostenských oprávnení, ktoré sú evidované v živnostenskom registri ŽÚ MM Hradec Králové pod číslom 360201.

­­­­

Slovenský-jazyk.sk a domény

Prevádzkovateľ servera Slovenský-jazyk.sk je súčasne držiteľom nasledujúcich domén II. radu:

  1. Slovenčina.net
  2. SlohovéPráce.sk


­­­­

Aktuálne poradie súťaže­

  1. Súťaž o zaujímavé ceny pre vás pripravujeme od januára 2026!
    Napriek tomu môžete aj v tomto období do našej databázy pridať vlastnú prácu.­­­­

Server info

Počítadlo: 4 681 005
Odozva: 0.01 s
Vykonaných SQL dotazov: 1
Návštevnosť: TOPlist.skSlovenský-jazyk.sk
Mapy webu Čitateľský denník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelia Dôležité informácie Podmienky používania - Vylúčenie zodpovednosti


Slovenský-jazyk.sk (alebo tiež Slovenčina.net) vznikol ako pridružený študentský portál známeho českého servera Český-jazyk.cz. Oba projekty majú rovnakého prevádzkovateľa a snažia sa svojim návštevníkom ponúknuť v čo najkvalitnejšej forme čo najviac materiálov a textov z oblasti slovenského jazyka (čitateľské denníky, čítanku, životopisy, slohové práce a v neposlednom rade tiež slovníček pojmov z literatúry a gramatiky). Vlastnoručne spracované študijné materiály (ako napríklad rozbory diel alebo interpretácie básní, eseje, výpisky z knižiek atď.) môže do našej databázy pridať ktokoľvek - text možno jednoducho pridať cez interaktívny formulár, ktorý nájdete na stránke Pridať svoju prácu. Značnú časť obsahovej náplne Slovenský-jazyk.sk tvoria odborne preložené texty do spisovnej slovenčtiny z českého servera Český-jazyk.cz.

Upozornenie

 

Milý návštevník servera Slovenský-jazyk.sk,

ospravedlňujeme sa, že Ti musíme zobrazovať toto hlúpe vyskakovacie okno, ale zistili sme, že je vo Tvojom internetovom prehliadači aktívny blokátor reklám, vďaka ktorým môžu dnes tieto stránky bezplatne fungovať.

Ak nechceš byť týmto oknom neustále rušený, prosíme Ťa, aby si si blokovanie reklám vypol či si aspoň pridal výnimku pre náš web.

Jedine peniaze z reklamy nám pomáhajú tieto stránky udržiavať v prevádzke a neustále je obsahovo aj rozvíjať.

Ďakujeme Ti mnohokrát za pochopenie.

tím Slovenský-jazyk.sk

 

Toto oznámenie zavrieš klávesom Esc alebo kliknutím na krížik v pravom hornom rohu.
Po zatvorení okna nedôjde k žiadnemu obmedzeniu funkčnosti servera Slovenský-jazyk.sk, avšak každé ďalšie načítanie stránky môže byť sprevádzané otvorením tohto upozornenia, ak nedôjde k odstráneniu či úprave blokovanie reklamných plôch.

­