SLOVENSKÝ JAZYK Literatúra aneb študentský underground - čitateľský denník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmov - www.slovensky-jazyk.skwww.slovencina.net Publikovanie alebo ďalšie verejné šírenie obsahu servera Slovenský-jazyk.sk je bez písomného súhlasu prevádzkovateľa výslovne zakázané! Použitie výhradne len pre osobné účely je možné.Menu

­­­­
Hodnotenie práce slohovky

Aktuálna známka: 1.82
Hodnotené: 45x Prosím, ohodnoť prácu

Moja izba

Na druhom poschodí nášho rodinného domu nájdete moju izbu. Teda skôr našu, keďže ju zdieľam s mojím mladším bratom. Je vymaľovaná bielou farbou, až na jednu stenu, ktorá je zelená a vidieť ju aj z dvora, keď sa človek postaví dostatočne ďaleko od steny domu a veľkého okna našej izby.

Keď vojdete posuvnými dverami do našej izby, okrem mäkkého koberca pod nohami vás prekvapí pomerne veľký poriadok. Brat i ja sme zdedili po mame poriadkumilovnosť, a tak naozaj väčšinou máme oblečenie i hračky upratané na mieste a postele ustlané. Tá moja je hneď vpravo pri dverách a bratova na druhej strane miestnosti pod oknom. Na tom okne visia biele záclony a niekoľko vystrihnutých vločiek ešte od minulej zimy. Na bratovej perine by ste práve teraz mohli obdivovať obliečky s motívom Star Wars a na tej mojej pestrofarebné kvety. Okrem postelí môžete v izbe vidieť veľkú čiernu skriňu s oblečením, 2 poličky s knihami a kozmetikou, písací stôl a anatomicky tvarovanú stoličku, počítač a veľa, naozaj veľa autíčok.

Po celej izbe máme rozmiestnené rôzne rastliny (ktoré však pravidelne zabúdame polievať) a na stenách visia plagáty mojich obľúbených spevákov a bratových obľúbených filmov. Ozdobou je určite aj náš luster, ktorý hýri všetkými farbami dúhy a inam než do "detskej" izby by sa ťažko hodil.

Naša izba je naozaj našim kráľovstvom a nadovšetko radi v nej trávime čas.

Vytlačiť (Ctrl+P) Stiahnuť v PDF

Zdroj: Gaga, 03.01.2019

­­­­

Diskusia ku slohové práci
Moja izba
­­­­

Aktuálne poradie súťaže­

  1. Súťaž o zaujímavé ceny pre vás pripravujeme od januára 2026!
    Napriek tomu môžete aj v tomto období do našej databázy pridať vlastnú prácu.­­­­

Server info

Počítadlo: 5 526 279
Odozva: 0 s
Vykonaných SQL dotazov: 3
Návštevnosť: TOPlist.skSlovenský-jazyk.sk
Mapy webu Čitateľský denník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelia Dôležité informácie Podmienky používania - Vylúčenie zodpovednosti


Slovenský-jazyk.sk (alebo tiež Slovenčina.net) vznikol ako pridružený študentský portál známeho českého servera Český-jazyk.cz. Oba projekty majú rovnakého prevádzkovateľa a snažia sa svojim návštevníkom ponúknuť v čo najkvalitnejšej forme čo najviac materiálov a textov z oblasti slovenského jazyka (čitateľské denníky, čítanku, životopisy, slohové práce a v neposlednom rade tiež slovníček pojmov z literatúry a gramatiky). Vlastnoručne spracované študijné materiály (ako napríklad rozbory diel alebo interpretácie básní, eseje, výpisky z knižiek atď.) môže do našej databázy pridať ktokoľvek - text možno jednoducho pridať cez interaktívny formulár, ktorý nájdete na stránke Pridať svoju prácu. Značnú časť obsahovej náplne Slovenský-jazyk.sk tvoria odborne preložené texty do spisovnej slovenčtiny z českého servera Český-jazyk.cz.

Overovací kód Opište kód z obrázku (iný kód ↑)