SLOVENSKÝ JAZYK Literatúra aneb študentský underground - čitateľský denník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmov - www.slovensky-jazyk.skwww.slovencina.net Publikovanie alebo ďalšie verejné šírenie obsahu servera Slovenský-jazyk.sk je bez písomného súhlasu prevádzkovateľa výslovne zakázané! Použitie výhradne len pre osobné účely je možné.Menu

­­­­
Hodnotenie práce slohovky

Aktuálna známka: 1.73
Hodnotené: 40x Prosím, ohodnoť prácu

Moja izba

Na druhom poschodí nášho rodinného domu nájdete moju izbu. Teda skôr našu, keďže ju zdieľam s mojím mladším bratom. Je vymaľovaná bielou farbou, až na jednu stenu, ktorá je zelená a vidieť ju aj z dvora, keď sa človek postaví dostatočne ďaleko od steny domu a veľkého okna našej izby.

Keď vojdete posuvnými dverami do našej izby, okrem mäkkého koberca pod nohami vás prekvapí pomerne veľký poriadok. Brat i ja sme zdedili po mame poriadkumilovnosť, a tak naozaj väčšinou máme oblečenie i hračky upratané na mieste a postele ustlané. Tá moja je hneď vpravo pri dverách a bratova na druhej strane miestnosti pod oknom. Na tom okne visia biele záclony a niekoľko vystrihnutých vločiek ešte od minulej zimy. Na bratovej perine by ste práve teraz mohli obdivovať obliečky s motívom Star Wars a na tej mojej pestrofarebné kvety. Okrem postelí môžete v izbe vidieť veľkú čiernu skriňu s oblečením, 2 poličky s knihami a kozmetikou, písací stôl a anatomicky tvarovanú stoličku, počítač a veľa, naozaj veľa autíčok.

Po celej izbe máme rozmiestnené rôzne rastliny (ktoré však pravidelne zabúdame polievať) a na stenách visia plagáty mojich obľúbených spevákov a bratových obľúbených filmov. Ozdobou je určite aj náš luster, ktorý hýri všetkými farbami dúhy a inam než do "detskej" izby by sa ťažko hodil.

Naša izba je naozaj našim kráľovstvom a nadovšetko radi v nej trávime čas.

Vytlačiť (Ctrl+P) Stiahnuť v PDF

Zdroj: Gaga, 03.01.2019

­­­­

Diskusia ku slohové práci
Moja izba
­­­­

Aktuálne poradie súťaže­

  1. Súťaž o zaujímavé ceny pre vás pripravujeme od januára 2026!
    Napriek tomu môžete aj v tomto období do našej databázy pridať vlastnú prácu.­­­­

Server info

Počítadlo: 4 994 993
Odozva: 0.01 s
Vykonaných SQL dotazov: 3
Návštevnosť: TOPlist.skSlovenský-jazyk.sk
Mapy webu Čitateľský denník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelia Dôležité informácie Podmienky používania - Vylúčenie zodpovednosti


Slovenský-jazyk.sk (alebo tiež Slovenčina.net) vznikol ako pridružený študentský portál známeho českého servera Český-jazyk.cz. Oba projekty majú rovnakého prevádzkovateľa a snažia sa svojim návštevníkom ponúknuť v čo najkvalitnejšej forme čo najviac materiálov a textov z oblasti slovenského jazyka (čitateľské denníky, čítanku, životopisy, slohové práce a v neposlednom rade tiež slovníček pojmov z literatúry a gramatiky). Vlastnoručne spracované študijné materiály (ako napríklad rozbory diel alebo interpretácie básní, eseje, výpisky z knižiek atď.) môže do našej databázy pridať ktokoľvek - text možno jednoducho pridať cez interaktívny formulár, ktorý nájdete na stránke Pridať svoju prácu. Značnú časť obsahovej náplne Slovenský-jazyk.sk tvoria odborne preložené texty do spisovnej slovenčtiny z českého servera Český-jazyk.cz.

Overovací kód Opište kód z obrázku (iný kód ↑)

Upozornenie

 

Milý návštevník servera Slovenský-jazyk.sk,

ospravedlňujeme sa, že Ti musíme zobrazovať toto hlúpe vyskakovacie okno, ale zistili sme, že je vo Tvojom internetovom prehliadači aktívny blokátor reklám, vďaka ktorým môžu dnes tieto stránky bezplatne fungovať.

Ak nechceš byť týmto oknom neustále rušený, prosíme Ťa, aby si si blokovanie reklám vypol či si aspoň pridal výnimku pre náš web.

Jedine peniaze z reklamy nám pomáhajú tieto stránky udržiavať v prevádzke a neustále je obsahovo aj rozvíjať.

Ďakujeme Ti mnohokrát za pochopenie.

tím Slovenský-jazyk.sk

 

Toto oznámenie zavrieš klávesom Esc alebo kliknutím na krížik v pravom hornom rohu.
Po zatvorení okna nedôjde k žiadnemu obmedzeniu funkčnosti servera Slovenský-jazyk.sk, avšak každé ďalšie načítanie stránky môže byť sprevádzané otvorením tohto upozornenia, ak nedôjde k odstráneniu či úprave blokovanie reklamných plôch.

­