SLOVENSKÝ JAZYK Literatúra aneb študentský underground - čitateľský denník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmov - www.slovensky-jazyk.skwww.slovencina.net Publikovanie alebo ďalšie verejné šírenie obsahu servera Slovenský-jazyk.sk je bez písomného súhlasu prevádzkovateľa výslovne zakázané! Použitie výhradne len pre osobné účely je možné.Menu

­

Čitateľský denník (obsahuje 226 diel)

Čitateľský denník tvorí hlavnú časť študentského undergroundu. Obsahuje (často veľmi kvalitne) spracované výpisky aj rozbory diel, ktoré sú vždy pred uverejnením dôkladne skontrolované redaktormi nášho tímu.
Napriek tomu, ak objavíte v našom čitateľskom denníku akúkoľvek chybu alebo nepresnosť, prosím, upozornite nás buď na e-mail, alebo v návštevnej knihe.

Keďže má každý návštevník týchto stránok možnosť veľmi interaktívnym spôsobom prispieť svojimi vlastnoručne písanými obsahmi do našej databázy, patrí čitateľský denník na serveri Slovenský-jazyk.sk k tým najobľúbenejším... Navyše všetky vaše príspevky automaticky zaraďujeme do súťaže, ktorú na Slovenský-jazyk.sk pravidelne organizujeme v mesačných cykloch, a to o vecné alebo finančné ceny.

­­­­

Vyhľadávanie podľa autorov diel

­­­­

Vyhľadávanie podľa diel

TIP čitateľského denníka:
Fiodor Michajlovič Dostojevskij - Zločin a trest


Zdieľať na Twitteru Zdieľať na Facebooku


­­­­

Aktuálne poradie súťaže­

  1. Súťaž o zaujímavé ceny pre vás pripravujeme od januára 2026!
    Napriek tomu môžete aj v tomto období do našej databázy pridať vlastnú prácu.­­­­

Server info

Počítadlo: 5 852 085
Odozva: 0.01 s
Vykonaných SQL dotazov: 2
Návštevnosť: TOPlist.skSlovenský-jazyk.sk
Mapy webu Čitateľský denník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelia Dôležité informácie Podmienky používania - Vylúčenie zodpovednosti


Slovenský-jazyk.sk (alebo tiež Slovenčina.net) vznikol ako pridružený študentský portál známeho českého servera Český-jazyk.cz. Oba projekty majú rovnakého prevádzkovateľa a snažia sa svojim návštevníkom ponúknuť v čo najkvalitnejšej forme čo najviac materiálov a textov z oblasti slovenského jazyka (čitateľské denníky, čítanku, životopisy, slohové práce a v neposlednom rade tiež slovníček pojmov z literatúry a gramatiky). Vlastnoručne spracované študijné materiály (ako napríklad rozbory diel alebo interpretácie básní, eseje, výpisky z knižiek atď.) môže do našej databázy pridať ktokoľvek - text možno jednoducho pridať cez interaktívny formulár, ktorý nájdete na stránke Pridať svoju prácu. Značnú časť obsahovej náplne Slovenský-jazyk.sk tvoria odborne preložené texty do spisovnej slovenčtiny z českého servera Český-jazyk.cz.