SLOVENSKÝ JAZYK Literatúra aneb študentský underground - čitateľský denník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmov - www.slovensky-jazyk.skwww.slovencina.net Publikovanie alebo ďalšie verejné šírenie obsahu servera Slovenský-jazyk.sk je bez písomného súhlasu prevádzkovateľa výslovne zakázané! Použitie výhradne len pre osobné účely je možné.Menu

­

Návštevná kniha

Návštevná kniha je miesto, kde nám môžete zanechať akýkoľvek odkaz či pripomienku, týkajúcu sa servera Slovenský-jazyk.sk. Nebránime sa konštruktívnu kritike a slová chvály nám vždy urobia radosť;-)

Ak nájdete na Slovenský-jazyk.sk nejakú chybu alebo nepresnosť, prosím, upozornite nás na ňu. Radi opravíme.

­­­­
Meno:
E-mail:
Text správy:
 
Overovací kód
Kód: (iný kód ↑)
Lívia
04. 12. 2023, 21:00:57
Dobrý deň, počas " gúglenia" a hľadania možností,som naďabila na Vás. Rada by som mojej duši uľavila cez pero a papier, formou úvah,zamyslení, alebo slohov. Je možnosť tieto moje " dielka" uverejniť aj u Vás? Ak áno ako postupovať. Veľmi pekne ďakujem za Vašu odpoveď, ďakujem.
Reakcie - Tomáš Souček, 08. 12. 2023
Dobrý deň,Lívia,
áno,samozrejme,budeme radi,ak rozšírite našu databázu slohových prác. Skúste niektoré svoje texty pridať cez formulár,ktorý nájdete tu: www.slovensky-jazyk.sk/prispejte/slohovky/ (dostanete sa naň po kliknutí na tlačidlo PRIDAŤ SVOJU PRÁCU v pravom hornom rohu každej stránky). Ďakujeme.


­­­­

Aktuálne poradie súťaže­

  1. Súťaž o zaujímavé ceny pre vás pripravujeme od januára 2026!
    Napriek tomu môžete aj v tomto období do našej databázy pridať vlastnú prácu.­­­­

Server info

Počítadlo: 5 678 378
Odozva: 0.01 s
Vykonaných SQL dotazov: 5
Návštevnosť: TOPlist.skSlovenský-jazyk.sk
Mapy webu Čitateľský denník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelia Dôležité informácie Podmienky používania - Vylúčenie zodpovednosti


Slovenský-jazyk.sk (alebo tiež Slovenčina.net) vznikol ako pridružený študentský portál známeho českého servera Český-jazyk.cz. Oba projekty majú rovnakého prevádzkovateľa a snažia sa svojim návštevníkom ponúknuť v čo najkvalitnejšej forme čo najviac materiálov a textov z oblasti slovenského jazyka (čitateľské denníky, čítanku, životopisy, slohové práce a v neposlednom rade tiež slovníček pojmov z literatúry a gramatiky). Vlastnoručne spracované študijné materiály (ako napríklad rozbory diel alebo interpretácie básní, eseje, výpisky z knižiek atď.) môže do našej databázy pridať ktokoľvek - text možno jednoducho pridať cez interaktívny formulár, ktorý nájdete na stránke Pridať svoju prácu. Značnú časť obsahovej náplne Slovenský-jazyk.sk tvoria odborne preložené texty do spisovnej slovenčtiny z českého servera Český-jazyk.cz.