SLOVENSKÝ JAZYK Literatúra aneb študentský underground - čitateľský denník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmov - www.slovensky-jazyk.skwww.slovencina.net Publikovanie alebo ďalšie verejné šírenie obsahu servera Slovenský-jazyk.sk je bez písomného súhlasu prevádzkovateľa výslovne zakázané! Použitie výhradne len pre osobné účely je možné.Menu

­

Návštevná kniha

Návštevná kniha je miesto, kde nám môžete zanechať akýkoľvek odkaz či pripomienku, týkajúcu sa servera Slovenský-jazyk.sk. Nebránime sa konštruktívnu kritike a slová chvály nám vždy urobia radosť;-)

Ak nájdete na Slovenský-jazyk.sk nejakú chybu alebo nepresnosť, prosím, upozornite nás na ňu. Radi opravíme.

­­­­
Meno:
E-mail:
Text správy:
 
Overovací kód
Kód: (iný kód ↑)
Lívia
04. 12. 2023, 21:00:57
Dobrý deň, počas " gúglenia" a hľadania možností,som naďabila na Vás. Rada by som mojej duši uľavila cez pero a papier, formou úvah,zamyslení, alebo slohov. Je možnosť tieto moje " dielka" uverejniť aj u Vás? Ak áno ako postupovať. Veľmi pekne ďakujem za Vašu odpoveď, ďakujem.
Reakcie - Tomáš Souček, 08. 12. 2023
Dobrý deň,Lívia,
áno,samozrejme,budeme radi,ak rozšírite našu databázu slohových prác. Skúste niektoré svoje texty pridať cez formulár,ktorý nájdete tu: www.slovensky-jazyk.sk/prispejte/slohovky/ (dostanete sa naň po kliknutí na tlačidlo PRIDAŤ SVOJU PRÁCU v pravom hornom rohu každej stránky). Ďakujeme.


­­­­

Aktuálne poradie súťaže­

  1. Súťaž o zaujímavé ceny pre vás pripravujeme od januára 2026!
    Napriek tomu môžete aj v tomto období do našej databázy pridať vlastnú prácu.­­­­

Server info

Počítadlo: 4 994 970
Odozva: 0 s
Vykonaných SQL dotazov: 3
Návštevnosť: TOPlist.skSlovenský-jazyk.sk
Mapy webu Čitateľský denník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelia Dôležité informácie Podmienky používania - Vylúčenie zodpovednosti


Slovenský-jazyk.sk (alebo tiež Slovenčina.net) vznikol ako pridružený študentský portál známeho českého servera Český-jazyk.cz. Oba projekty majú rovnakého prevádzkovateľa a snažia sa svojim návštevníkom ponúknuť v čo najkvalitnejšej forme čo najviac materiálov a textov z oblasti slovenského jazyka (čitateľské denníky, čítanku, životopisy, slohové práce a v neposlednom rade tiež slovníček pojmov z literatúry a gramatiky). Vlastnoručne spracované študijné materiály (ako napríklad rozbory diel alebo interpretácie básní, eseje, výpisky z knižiek atď.) môže do našej databázy pridať ktokoľvek - text možno jednoducho pridať cez interaktívny formulár, ktorý nájdete na stránke Pridať svoju prácu. Značnú časť obsahovej náplne Slovenský-jazyk.sk tvoria odborne preložené texty do spisovnej slovenčtiny z českého servera Český-jazyk.cz.

Upozornenie

 

Milý návštevník servera Slovenský-jazyk.sk,

ospravedlňujeme sa, že Ti musíme zobrazovať toto hlúpe vyskakovacie okno, ale zistili sme, že je vo Tvojom internetovom prehliadači aktívny blokátor reklám, vďaka ktorým môžu dnes tieto stránky bezplatne fungovať.

Ak nechceš byť týmto oknom neustále rušený, prosíme Ťa, aby si si blokovanie reklám vypol či si aspoň pridal výnimku pre náš web.

Jedine peniaze z reklamy nám pomáhajú tieto stránky udržiavať v prevádzke a neustále je obsahovo aj rozvíjať.

Ďakujeme Ti mnohokrát za pochopenie.

tím Slovenský-jazyk.sk

 

Toto oznámenie zavrieš klávesom Esc alebo kliknutím na krížik v pravom hornom rohu.
Po zatvorení okna nedôjde k žiadnemu obmedzeniu funkčnosti servera Slovenský-jazyk.sk, avšak každé ďalšie načítanie stránky môže byť sprevádzané otvorením tohto upozornenia, ak nedôjde k odstráneniu či úprave blokovanie reklamných plôch.

­