SLOVENSKÝ JAZYK Literatúra aneb študentský underground - čitateľský denník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmov - www.slovensky-jazyk.skwww.slovencina.net Publikovanie alebo ďalšie verejné šírenie obsahu servera Slovenský-jazyk.sk je bez písomného súhlasu prevádzkovateľa výslovne zakázané! Použitie výhradne len pre osobné účely je možné.Menu

­

Vylúčenie zodpovednosti

Informácie na stránkach servera Slovenský-jazyk.sk sú určené výhradne na informatívne, prípadne študijné účely a vzťahujú sa k témam, ktoré sú predmetom záujmu ich návštevníkov.

Hoci prevádzkovateľ aj redaktori servera Slovenský-jazyk.sk sa usilujú o správnosť a aktuálnosť informácií obsiahnutých na týchto webových stránkach, je potrebné upozorniť na fakt, že nie všetky texty, ktoré tu nájdete, obsahujú vždy úplne presné a spoľahlivé informácie.
Keďže sú texty do našej databázy vkladané samotnými návštevníkmi servera Slovenský-jazyk.sk, nemôže prevádzkovateľ žiadnym spôsobom ručiť za správnosť a úplnosť tu uvedených informácií. Ich použitie je na vlastné riziko.

Pochopte prosím, že informácie tu ponúkané sú poskytované zadarmo a vo vzťahu k nim neexistuje žiadna zmluva medzi vami a majiteľmi či užívateľmi týchto stránok, vlastníkmi serverov, na ktorých beží, jednotlivými prispievateľmi, správcami alebo akoukoľvek inou osobou spojenou so serverom Slovenský-jazyk.sk.

Všetky texty na serveri Slovenský-jazyk.sk sú autorským dielom a ako také sú aj chránené autorským zákonom. Akékoľvek verejné reprodukovanie a kopírovanie obsahu servera Slovenský-jazyk.sk je bez predchádzajúceho písomného a jednoznačného súhlasu prevádzkovateľa zakázané. Použitie výhradne len pre osobné účely je možné.

Webové stránky umiestnené na serveri Slovenský-jazyk.sk môžu obsahovať odkazy na internetové stránky tretích strán, nad ktorými nemá prevádzkovateľ žiadnu kontrolu a nemôže tak zodpovedať za obsah týchto stránok.

­

Ochrana osobných údajov / Privacy Policy

Prevádzkovateľ sa čestne zaväzuje, že nebude zhromažďovať osobné údaje, okrem e-mailovej adresy, ďalej že neposkytne tretej osobe získanú e-mailovú adresu a že ju bude chrániť pred zneužitím.

Vymazanie užívateľských dát / User Data Deletion (GDPR)
Užívateľ má možnosť si kedykoľvek nechať zmazať svoje osobné údaje z našej databázy. Jediný službou manipulovaný osobný údaj podľa GDPR je na našich stránkach e-mailová adresa, ak je samotným užívateľom pri vkladaní svojich textov do našej databázy (dobrovoľne) uvedená.

Reklama
Na našich webových stránkach sa zobrazujú reklamy poskytované reklamnými spoločnosťami tretej strany. Tieto spoločnosti môžu používať údaje (nie však meno, adresu, e-mailovú adresu a telefónne číslo) o vašich návštevách týchto i iných webových stránok na poskytovanie reklám na produkty a služby, ktoré vás zaujímajú. Ak sa chcete o týchto postupoch dozvedieť ďalšie informácie a ak chcete vedieť, ako môžete týmto spoločnostiam zabrániť vo využívaní uvedených údajov, kliknite sem.

Súťaž
Žiadne osobné údaje potrebné na vyplatenie či zaslanie výhry nebudú poskytnuté tretím osobám (okrem samotných sponzorov súťaže, ktorí výhru súťažiacemu doručujú).­­­­

Aktuálne poradie súťaže­

  1. Súťaž o zaujímavé ceny pre vás pripravujeme od januára 2026!
    Napriek tomu môžete aj v tomto období do našej databázy pridať vlastnú prácu.­­­­

Server info

Počítadlo: 5 940 939
Odozva: 0 s
Vykonaných SQL dotazov: 1
Návštevnosť: TOPlist.skSlovenský-jazyk.sk
Mapy webu Čitateľský denník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelia Dôležité informácie Podmienky používania - Vylúčenie zodpovednosti


Slovenský-jazyk.sk (alebo tiež Slovenčina.net) vznikol ako pridružený študentský portál známeho českého servera Český-jazyk.cz. Oba projekty majú rovnakého prevádzkovateľa a snažia sa svojim návštevníkom ponúknuť v čo najkvalitnejšej forme čo najviac materiálov a textov z oblasti slovenského jazyka (čitateľské denníky, čítanku, životopisy, slohové práce a v neposlednom rade tiež slovníček pojmov z literatúry a gramatiky). Vlastnoručne spracované študijné materiály (ako napríklad rozbory diel alebo interpretácie básní, eseje, výpisky z knižiek atď.) môže do našej databázy pridať ktokoľvek - text možno jednoducho pridať cez interaktívny formulár, ktorý nájdete na stránke Pridať svoju prácu. Značnú časť obsahovej náplne Slovenský-jazyk.sk tvoria odborne preložené texty do spisovnej slovenčtiny z českého servera Český-jazyk.cz.