SLOVENSKÝ JAZYK Literatúra aneb študentský underground - čitateľský denník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmov - www.slovensky-jazyk.skwww.slovencina.net Publikovanie alebo ďalšie verejné šírenie obsahu servera Slovenský-jazyk.sk je bez písomného súhlasu prevádzkovateľa výslovne zakázané! Použitie výhradne len pre osobné účely je možné.Menu

­­­­
Hodnotenie práce slohovky

Aktuálna známka: 1.83
Hodnotené: 6x Prosím, ohodnoť prácu

Moje obľúbené miesto

Často sa prechádzam na jedno neprístupné miesto uprostred hlbokého lesa. Tam si vždy sadnem na jeden mohutný kameň, ktorý je porastený machom. Oproti balvanu sa týči vysoká breza, ktorá tvorí dominantu celého krásneho zákutia. Je taká vysoká, že určite vidí, čo sa deje ďaleko od nej. Má nádhernú bielu kôru a zelené lístočky jej pridávajú len na kráse.

Za brezou sa nachádza veľký tmavý les, ktorý vyzerá dosť strašidelne. Tvoria ho totiž vysoké ihličnaté stromy, ktoré sa obracajú zo strany na stranu. Síce sa zdá okolie tajomné a strašidelné, ale bez neho by miesto stratilo svoje čaro. Napravo od balvanu, na ktorom sedávam, ležia kamene, ktoré tvoria nízku skalku. Keď na ňu vyleziem, postavím sa na jednu nohu, rozpažím ruky a pripadám si, akoby som lietala.

Toto miesto patrí medzi moje najobľúbenejšie. Je smutné, že množstvo krásnych oblastí nachádzame často zničených. Svoje miestečko si budem chrániť a dúfam, že navždy zostane utajené vandalom a ľuďom, ktorí by ho chceli nejako poškodiť.

­­­­

Slohová práca Moje obľúbené miesto v češtine?

Českú verziu tejto slohovej práce nájdete na adrese:

­­­­

Diskusia ku slohové práci
Moje obľúbené miesto
­­­­

Aktuálne poradie súťaže­

  1. Súťaž o zaujímavé ceny pre vás pripravujeme od januára 2026!
    Napriek tomu môžete aj v tomto období do našej databázy pridať vlastnú prácu.­­­­

Server info

Počítadlo: 5 300 314
Odozva: 0.01 s
Vykonaných SQL dotazov: 3
Návštevnosť: TOPlist.skSlovenský-jazyk.sk
Mapy webu Čitateľský denník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelia Dôležité informácie Podmienky používania - Vylúčenie zodpovednosti


Slovenský-jazyk.sk (alebo tiež Slovenčina.net) vznikol ako pridružený študentský portál známeho českého servera Český-jazyk.cz. Oba projekty majú rovnakého prevádzkovateľa a snažia sa svojim návštevníkom ponúknuť v čo najkvalitnejšej forme čo najviac materiálov a textov z oblasti slovenského jazyka (čitateľské denníky, čítanku, životopisy, slohové práce a v neposlednom rade tiež slovníček pojmov z literatúry a gramatiky). Vlastnoručne spracované študijné materiály (ako napríklad rozbory diel alebo interpretácie básní, eseje, výpisky z knižiek atď.) môže do našej databázy pridať ktokoľvek - text možno jednoducho pridať cez interaktívny formulár, ktorý nájdete na stránke Pridať svoju prácu. Značnú časť obsahovej náplne Slovenský-jazyk.sk tvoria odborne preložené texty do spisovnej slovenčtiny z českého servera Český-jazyk.cz.

Overovací kód Opište kód z obrázku (iný kód ↑)