SLOVENSKÝ JAZYK Literatúra aneb študentský underground - čitateľský denník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmov - www.slovensky-jazyk.skwww.slovencina.net Publikovanie alebo ďalšie verejné šírenie obsahu servera Slovenský-jazyk.sk je bez písomného súhlasu prevádzkovateľa výslovne zakázané! Použitie výhradne len pre osobné účely je možné.Menu

­­­­
Hodnotenie práce slohovky

Aktuálna známka: ---
Hodnotené: 0x Prosím, ohodnoť prácu

Maturita sa blíži

Blíži sa nám to každým dňom a čas nemôžeme spomaliť. O čom je reč? O skúške dospelosti - maturite.
Po mnohých útrapách, problémoch, horších aj dobrých známkach sme sa dostali do posledného ročníka strednej školy, a aby sme ju zakončili úspešne, musíme zložiť tú najdôležitejšiu skúšku zo všetkých. Zvládli sme vodičák, zvládneme aj toto, povedali by si mnohí.
Ale nie je to také jednoduché. Musíš sa naučiť množstvo maturitných otázok a dúfať, že sa ti to nepopletie všetko dohromady.
A tak všetkým stredoškolákom prajem veľa šťastia pri skladaní tejto dôležitej skúšky, hlavne pevné nervy a veľké zásoby energetických nápojov!
Nech žije akademický týždeň!

Vytlačiť (Ctrl+P) Stiahnuť v PDF

Zdroj: Pavlikruza, 14.08.2019

­­­­

Slohová práca Maturita sa blíži v češtine?

Českú verziu tejto slohovej práce nájdete na adrese:

­­­­

Diskusia ku slohové práci
Maturita sa blíži

Aktuálne poradie súťaže­

  1. Súťaž o zaujímavé ceny pre vás pripravujeme od januára 2021!
    Napriek tomu môžete aj v tomto období do našej databázy pridať vlastnú prácu.
Server info

Počítadlo: 807 067
Odozva: 0.02 s
Vykonaných SQL dotazov: 5
Návštevnosť: TOPlist.skSlovenský-jazyk.sk
Mapy webu Čitateľský denník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelia Dôležité informácie Podmienky používania - Vylúčenie zodpovednosti


Slovenský-jazyk.sk (alebo tiež Slovenčina.net) vznikol ako pridružený študentský portál známeho českého servera Český-jazyk.cz. Oba projekty majú rovnakého prevádzkovateľa a snažia sa svojim návštevníkom ponúknuť v čo najkvalitnejšej forme čo najviac materiálov a textov z oblasti slovenského jazyka (čitateľské denníky, čítanku, životopisy, slohové práce a v neposlednom rade tiež slovníček pojmov z literatúry a gramatiky). Vlastnoručne spracované študijné materiály (ako napríklad rozbory diel alebo interpretácie básní, eseje, výpisky z knižiek atď.) môže do našej databázy pridať ktokoľvek - text možno jednoducho pridať cez interaktívny formulár, ktorý nájdete na stránke Pridať svoju prácu. Značnú časť obsahovej náplne Slovenský-jazyk.sk tvoria odborne preložené texty do spisovnej slovenčtiny z českého servera Český-jazyk.cz.

Overovací kód Opište kód z obrázku (iný kód ↑)