SLOVENSKÝ JAZYK Literatúra aneb študentský underground - čitateľský denník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmov - www.slovensky-jazyk.skwww.slovencina.net Publikovanie alebo ďalšie verejné šírenie obsahu servera Slovenský-jazyk.sk je bez písomného súhlasu prevádzkovateľa výslovne zakázané! Použitie výhradne len pre osobné účely je možné.



Menu

­­­­
Hodnotenie práce slohovky

Aktuálna známka: ---
Hodnotené: 0x Prosím, ohodnoť prácu

Hviezdnatá noc

S touto krásnou, elegantnou a múdrou dámou máme určite všetci nenahraditeľne krásne spomienky. Je taká tajomná, až mám niekedy pocit, že skrýva všetky životy a najhlbšie tajomstvá všetkých ľudí na zemi.

Keď sa na ňu pozriem, prebehnú mi hlavou milióny a milióny tých prekrásnych spomienok, ktoré som prežila. Najkrajšie je pozerať sa na ňu v lete. Každá tá jedna hviezdička z tisíca je ako dokonalá, krásna a žiarivá spomienka, ktorá sa nedá vymazať. Každá, úplne každučká hviezda na nebi je vlastne črepinka šťastia. Tie luxusné dokonalé hviezdičky podložené čiernym plátnom a ten nádherný mesiac robia nočnú oblohu naozaj výnimočnou.

Ako malá som vážne milovala chvíle, keď sme spolu s ockom sedeli skoro každý večer na schodoch a pozerali sa na to čierne nebo nad nami. Cítila som opätované pohľady ľudí, ktorí tu už s nami nie sú. Veľmi rada som tam aj zaspávala. Dnes už je aj ocko jednou z tých najžiarivejších hviezdičiek.

Vytlačiť (Ctrl+P) Uložiť ako PDF

Zdroj: Helena Lacková, 17.05.2019

­­­­

Slohová práca Hviezdnatá noc v češtine?

Českú verziu tejto slohovej práce nájdete na adrese:

­­­­

Diskusia ku slohové práci
Hviezdnatá noc




Aktuálne poradie súťaže­

  1. Súťaž o zaujímavé ceny pre vás pripravujeme od januára 2020!
    Napriek tomu môžete aj v tomto období do našej databázy pridať vlastnú prácu.

Štítky




Server info

Počítadlo: 117 378
Odozva: 0.01 s
Vykonaných SQL dotazov: 2
Návštevnosť: TOPlist.skSlovenský-jazyk.sk




MAPY WEBU Čitateľský denník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelia DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE Podmienky používania - Vylúčenie zodpovednosti


Slovenský-jazyk.sk (alebo tiež Slovenčina.net) vznikol ako pridružený študentský portál známeho českého servera Český-jazyk.cz. Oba projekty majú rovnakého prevádzkovateľa a snažia sa svojim návštevníkom ponúknuť v čo najkvalitnejšej forme čo najviac materiálov a textov z oblasti slovenského jazyka (čitateľské denníky, čítanku, životopisy, slohové práce a v neposlednom rade tiež slovníček pojmov z literatúry a gramatiky). Vlastnoručne spracované študijné materiály (ako napríklad rozbory diel alebo interpretácie básní, eseje, výpisky z knižiek atď.) môže do našej databázy pridať ktokoľvek - text možno jednoducho pridať cez interaktívny formulár, ktorý nájdete na stránke Pridať svoju prácu. Značnú časť obsahovej náplne Slovenský-jazyk.sk tvoria odborne preložené texty do spisovnej slovenčtiny z českého servera Český-jazyk.cz.

Overovací kód Opíšte kód z obrázku (iný kód ↑)

Upozornenie

 

Stop blokovanie reklám

Milý návštevník servera Slovenský-jazyk.sk,

ospravedlňujeme sa, že Ti musíme zobrazovať toto hlúpe vyskakovacie okno, ale zistili sme, že je vo Tvojom internetovom prehliadači aktívny blokátor reklám, vďaka ktorým môžu dnes tieto stránky bezplatne fungovať.

Ak nechceš byť týmto oknom neustále rušený, prosíme Ťa, aby si si blokovanie reklám vypol či si aspoň pridal výnimku pre náš web.

Jedine peniaze z reklamy nám pomáhajú tieto stránky udržiavať v prevádzke a neustále je obsahovo aj rozvíjať.

Ďakujeme Ti mnohokrát za pochopenie.

tím Slovenský-jazyk.sk

 

Toto oznámenie zavrieš klávesom Esc alebo kliknutím na krížik v pravom hornom rohu.
Po zatvorení okna nedôjde k žiadnemu obmedzeniu funkčnosti servera Slovenský-jazyk.sk, avšak každé ďalšie načítanie stránky môže byť sprevádzané otvorením tohto upozornenia, ak nedôjde k odstráneniu či úprave blokovanie reklamných plôch.

­