SLOVENSKÝ JAZYK Literatúra aneb študentský underground - čitateľský denník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmov - www.slovensky-jazyk.skwww.slovencina.net Publikovanie alebo ďalšie verejné šírenie obsahu servera Slovenský-jazyk.sk je bez písomného súhlasu prevádzkovateľa výslovne zakázané! Použitie výhradne len pre osobné účely je možné.Menu

­­­­
Hodnotenie práce slohovky

Aktuálna známka: ---
Hodnotené: 0x Prosím, ohodnoť prácu

Hviezdnatá noc

S touto krásnou, elegantnou a múdrou dámou máme určite všetci nenahraditeľne krásne spomienky. Je taká tajomná, až mám niekedy pocit, že skrýva všetky životy a najhlbšie tajomstvá všetkých ľudí na zemi.

Keď sa na ňu pozriem, prebehnú mi hlavou milióny a milióny tých prekrásnych spomienok, ktoré som prežila. Najkrajšie je pozerať sa na ňu v lete. Každá tá jedna hviezdička z tisíca je ako dokonalá, krásna a žiarivá spomienka, ktorá sa nedá vymazať. Každá, úplne každučká hviezda na nebi je vlastne črepinka šťastia. Tie luxusné dokonalé hviezdičky podložené čiernym plátnom a ten nádherný mesiac robia nočnú oblohu naozaj výnimočnou.

Ako malá som vážne milovala chvíle, keď sme spolu s ockom sedeli skoro každý večer na schodoch a pozerali sa na to čierne nebo nad nami. Cítila som opätované pohľady ľudí, ktorí tu už s nami nie sú. Veľmi rada som tam aj zaspávala. Dnes už je aj ocko jednou z tých najžiarivejších hviezdičiek.

Vytlačiť (Ctrl+P) Stiahnuť v PDF

Zdroj: Helena Lacková, 17.05.2019

­­­­

Slohová práca Hviezdnatá noc v češtine?

Českú verziu tejto slohovej práce nájdete na adrese:

­­­­

Diskusia ku slohové práci
Hviezdnatá noc

Aktuálne poradie súťaže­

  1. Súťaž o zaujímavé ceny pre vás pripravujeme od januára 2021!
    Napriek tomu môžete aj v tomto období do našej databázy pridať vlastnú prácu.
Server info

Počítadlo: 674 480
Odozva: 0.01 s
Vykonaných SQL dotazov: 3
Návštevnosť: TOPlist.skSlovenský-jazyk.sk
Mapy webu Čitateľský denník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelia Dôležité informácie Podmienky používania - Vylúčenie zodpovednosti


Slovenský-jazyk.sk (alebo tiež Slovenčina.net) vznikol ako pridružený študentský portál známeho českého servera Český-jazyk.cz. Oba projekty majú rovnakého prevádzkovateľa a snažia sa svojim návštevníkom ponúknuť v čo najkvalitnejšej forme čo najviac materiálov a textov z oblasti slovenského jazyka (čitateľské denníky, čítanku, životopisy, slohové práce a v neposlednom rade tiež slovníček pojmov z literatúry a gramatiky). Vlastnoručne spracované študijné materiály (ako napríklad rozbory diel alebo interpretácie básní, eseje, výpisky z knižiek atď.) môže do našej databázy pridať ktokoľvek - text možno jednoducho pridať cez interaktívny formulár, ktorý nájdete na stránke Pridať svoju prácu. Značnú časť obsahovej náplne Slovenský-jazyk.sk tvoria odborne preložené texty do spisovnej slovenčtiny z českého servera Český-jazyk.cz.

Overovací kód Opište kód z obrázku (iný kód ↑)