SLOVENSKÝ JAZYK Literatúra aneb študentský underground - čitateľský denník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmov - www.slovensky-jazyk.skwww.slovencina.net Publikovanie alebo ďalšie verejné šírenie obsahu servera Slovenský-jazyk.sk je bez písomného súhlasu prevádzkovateľa výslovne zakázané! Použitie výhradne len pre osobné účely je možné.Menu

­­­­
Hodnotenie práce slohovky

Aktuálna známka: ---
Hodnotené: 0x Prosím, ohodnoť prácu

Môj malý braček

Môj malý braček sa volá Jakub a bude mať 6 rokov. Jeho oči sú priezračne modré a meria okolo 130 centimetrov.

Občas sa nahnevá a začne nadávať, čo vedie k tomu, že ho ostatní kamaráti v škôlke nemajú v tom momente až tak v láske. Zato dospelí ho zbožňujú. Keď sa niekomu niečo stane, začne sa škodoradostne usmievať, akoby mu to robilo dobre. Nie je však rozmaznaný a nedostane, na čo si ukáže. S ľuďmi ľahko komunikuje.

Nerád sa učí, ale aj tak je veľmi chytrý. Za päť dní sa perfektne naučil hrať šach - na malého chlapca úžasné. V škôlke sa snaží, bohužiaľ nie vždy dostatočne.

Baví ho behať a chodiť k susedovi na šach a šálku kakaa. S obľubou tiež hrá počítačové hry a pozerá rozprávky. Ale zo všetkého najradšej je zo svojimi rodičmi, pretože ich ľúbi a každý, kto ho pozná, vie, že by ich za nič na svete nevymenil.

Popravde ho mám zo všetkých súrodencov najradšej, pretože sa nikomu nebojí povedať pravdu a aj ku mne je úprimný. A koniec-koncov je to môj malý braček a ja ho vždy ochránim. Mám ho rada.

Vytlačiť (Ctrl+P) Stiahnuť v PDF

Zdroj: Sári Jandová, 03.02.2021

­­­­

Slohová práca Môj malý braček v češtine?

Českú verziu tejto slohovej práce nájdete na adrese:

­­­­

Diskusia ku slohové práci
Môj malý braček

Aktuálne poradie súťaže­

  1. Súťaž o zaujímavé ceny pre vás pripravujeme od januára 2022!
    Napriek tomu môžete aj v tomto období do našej databázy pridať vlastnú prácu.
Server info

Počítadlo: 1 737 694
Odozva: 0.01 s
Vykonaných SQL dotazov: 3
Návštevnosť: TOPlist.skSlovenský-jazyk.sk
Mapy webu Čitateľský denník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelia Dôležité informácie Podmienky používania - Vylúčenie zodpovednosti


Slovenský-jazyk.sk (alebo tiež Slovenčina.net) vznikol ako pridružený študentský portál známeho českého servera Český-jazyk.cz. Oba projekty majú rovnakého prevádzkovateľa a snažia sa svojim návštevníkom ponúknuť v čo najkvalitnejšej forme čo najviac materiálov a textov z oblasti slovenského jazyka (čitateľské denníky, čítanku, životopisy, slohové práce a v neposlednom rade tiež slovníček pojmov z literatúry a gramatiky). Vlastnoručne spracované študijné materiály (ako napríklad rozbory diel alebo interpretácie básní, eseje, výpisky z knižiek atď.) môže do našej databázy pridať ktokoľvek - text možno jednoducho pridať cez interaktívny formulár, ktorý nájdete na stránke Pridať svoju prácu. Značnú časť obsahovej náplne Slovenský-jazyk.sk tvoria odborne preložené texty do spisovnej slovenčtiny z českého servera Český-jazyk.cz.

Overovací kód Opište kód z obrázku (iný kód ↑)