SLOVENSKÝ JAZYK Literatúra aneb študentský underground - čitateľský denník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmov - www.slovensky-jazyk.skwww.slovencina.net Publikovanie alebo ďalšie verejné šírenie obsahu servera Slovenský-jazyk.sk je bez písomného súhlasu prevádzkovateľa výslovne zakázané! Použitie výhradne len pre osobné účely je možné.Menu

­­­­
Hodnotenie práce slohovky

Aktuálna známka: 1.00
Hodnotené: 1x Prosím, ohodnoť prácu

Môj malý braček

Môj malý braček sa volá Jakub a bude mať 6 rokov. Jeho oči sú priezračne modré a meria okolo 130 centimetrov.

Občas sa nahnevá a začne nadávať, čo vedie k tomu, že ho ostatní kamaráti v škôlke nemajú v tom momente až tak v láske. Zato dospelí ho zbožňujú. Keď sa niekomu niečo stane, začne sa škodoradostne usmievať, akoby mu to robilo dobre. Nie je však rozmaznaný a nedostane, na čo si ukáže. S ľuďmi ľahko komunikuje.

Nerád sa učí, ale aj tak je veľmi chytrý. Za päť dní sa perfektne naučil hrať šach - na malého chlapca úžasné. V škôlke sa snaží, bohužiaľ nie vždy dostatočne.

Baví ho behať a chodiť k susedovi na šach a šálku kakaa. S obľubou tiež hrá počítačové hry a pozerá rozprávky. Ale zo všetkého najradšej je zo svojimi rodičmi, pretože ich ľúbi a každý, kto ho pozná, vie, že by ich za nič na svete nevymenil.

Popravde ho mám zo všetkých súrodencov najradšej, pretože sa nikomu nebojí povedať pravdu a aj ku mne je úprimný. A koniec-koncov je to môj malý braček a ja ho vždy ochránim. Mám ho rada.

Vytlačiť (Ctrl+P) Stiahnuť v PDF

Zdroj: Sári Jandová, 03.02.2021

­­­­

Slohová práca Môj malý braček v češtine?

Českú verziu tejto slohovej práce nájdete na adrese:

­­­­

Diskusia ku slohové práci
Môj malý braček
­­­­

Aktuálne poradie súťaže­

  1. Súťaž o zaujímavé ceny pre vás pripravujeme od januára 2026!
    Napriek tomu môžete aj v tomto období do našej databázy pridať vlastnú prácu.­­­­

Server info

Počítadlo: 4 994 793
Odozva: 0.01 s
Vykonaných SQL dotazov: 3
Návštevnosť: TOPlist.skSlovenský-jazyk.sk
Mapy webu Čitateľský denník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelia Dôležité informácie Podmienky používania - Vylúčenie zodpovednosti


Slovenský-jazyk.sk (alebo tiež Slovenčina.net) vznikol ako pridružený študentský portál známeho českého servera Český-jazyk.cz. Oba projekty majú rovnakého prevádzkovateľa a snažia sa svojim návštevníkom ponúknuť v čo najkvalitnejšej forme čo najviac materiálov a textov z oblasti slovenského jazyka (čitateľské denníky, čítanku, životopisy, slohové práce a v neposlednom rade tiež slovníček pojmov z literatúry a gramatiky). Vlastnoručne spracované študijné materiály (ako napríklad rozbory diel alebo interpretácie básní, eseje, výpisky z knižiek atď.) môže do našej databázy pridať ktokoľvek - text možno jednoducho pridať cez interaktívny formulár, ktorý nájdete na stránke Pridať svoju prácu. Značnú časť obsahovej náplne Slovenský-jazyk.sk tvoria odborne preložené texty do spisovnej slovenčtiny z českého servera Český-jazyk.cz.

Overovací kód Opište kód z obrázku (iný kód ↑)

Upozornenie

 

Milý návštevník servera Slovenský-jazyk.sk,

ospravedlňujeme sa, že Ti musíme zobrazovať toto hlúpe vyskakovacie okno, ale zistili sme, že je vo Tvojom internetovom prehliadači aktívny blokátor reklám, vďaka ktorým môžu dnes tieto stránky bezplatne fungovať.

Ak nechceš byť týmto oknom neustále rušený, prosíme Ťa, aby si si blokovanie reklám vypol či si aspoň pridal výnimku pre náš web.

Jedine peniaze z reklamy nám pomáhajú tieto stránky udržiavať v prevádzke a neustále je obsahovo aj rozvíjať.

Ďakujeme Ti mnohokrát za pochopenie.

tím Slovenský-jazyk.sk

 

Toto oznámenie zavrieš klávesom Esc alebo kliknutím na krížik v pravom hornom rohu.
Po zatvorení okna nedôjde k žiadnemu obmedzeniu funkčnosti servera Slovenský-jazyk.sk, avšak každé ďalšie načítanie stránky môže byť sprevádzané otvorením tohto upozornenia, ak nedôjde k odstráneniu či úprave blokovanie reklamných plôch.

­