SLOVENSKÝ JAZYK Literatúra aneb študentský underground - čitateľský denník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmov - www.slovensky-jazyk.skwww.slovencina.net Publikovanie alebo ďalšie verejné šírenie obsahu servera Slovenský-jazyk.sk je bez písomného súhlasu prevádzkovateľa výslovne zakázané! Použitie výhradne len pre osobné účely je možné.Menu

­­­­
Hodnotenie práce slohovky

Aktuálna známka: 1.00
Hodnotené: 2x Prosím, ohodnoť prácu

Môj domov

Pripravil som si pre vás opis môjho domova, ktorým je malá dedina kúsok od Námestova.

Všade v dedine rastú stromy, tráva a kríky. Presne uprostred celej dedinky sa nachádza detské ihrisko, na ktorom sa skoro vždy veselo hrajú deti. Je obklopené hustými a veľkými stromami, vďaka ktorým sa žiadny z horúcich slnečných lúčov na ihrisko len tak nedostane.

V lete veľa stromov kvitne, a tak sa všade linie krásna vôňa. Kúsok za dedinou rastú kríky s najrôznejšími bobuľami, od šípiek až po bazu. Tunajšie lesy sú plné hríbov a ich vôňu môžete cítiť aj ďaleko od lesa.

Večer, keď slnko zapadá, naposledy zasvitne pár jeho lúčov cez husté lesné stromy. Dopadnú na lúku, kde často vytvoria krásne obrazce.

Já svoj domov vnímam ako malú dedinku umiestnenú v krásnej krajine, a som rád, že práve táto dedina môže byť mojím domovom.

Vytlačiť (Ctrl+P) Stiahnuť v PDF

Zdroj: DreAmeR, 22.11.2020

­­­­

Slohová práca Môj domov v češtine?

Českú verziu tejto slohovej práce nájdete na adrese:

­­­­

Diskusia ku slohové práci
Môj domov
­­­­

Aktuálne poradie súťaže­

  1. Súťaž o zaujímavé ceny pre vás pripravujeme od januára 2026!
    Napriek tomu môžete aj v tomto období do našej databázy pridať vlastnú prácu.­­­­

Server info

Počítadlo: 5 526 294
Odozva: 0.01 s
Vykonaných SQL dotazov: 5
Návštevnosť: TOPlist.skSlovenský-jazyk.sk
Mapy webu Čitateľský denník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelia Dôležité informácie Podmienky používania - Vylúčenie zodpovednosti


Slovenský-jazyk.sk (alebo tiež Slovenčina.net) vznikol ako pridružený študentský portál známeho českého servera Český-jazyk.cz. Oba projekty majú rovnakého prevádzkovateľa a snažia sa svojim návštevníkom ponúknuť v čo najkvalitnejšej forme čo najviac materiálov a textov z oblasti slovenského jazyka (čitateľské denníky, čítanku, životopisy, slohové práce a v neposlednom rade tiež slovníček pojmov z literatúry a gramatiky). Vlastnoručne spracované študijné materiály (ako napríklad rozbory diel alebo interpretácie básní, eseje, výpisky z knižiek atď.) môže do našej databázy pridať ktokoľvek - text možno jednoducho pridať cez interaktívny formulár, ktorý nájdete na stránke Pridať svoju prácu. Značnú časť obsahovej náplne Slovenský-jazyk.sk tvoria odborne preložené texty do spisovnej slovenčtiny z českého servera Český-jazyk.cz.

Overovací kód Opište kód z obrázku (iný kód ↑)