SLOVENSKÝ JAZYK Literatúra aneb študentský underground - čitateľský denník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmov - www.slovensky-jazyk.skwww.slovencina.net Publikovanie alebo ďalšie verejné šírenie obsahu servera Slovenský-jazyk.sk je bez písomného súhlasu prevádzkovateľa výslovne zakázané! Použitie výhradne len pre osobné účely je možné.Menu

­­­­
Hodnotenie práce slohovky

Aktuálna známka: 2.67
Hodnotené: 3x Prosím, ohodnoť prácu

Svadobný príhovor

Vážení priatelia,

dnešný deň je pre nás veľmi významný voči udalosti novomanželov Miroslava Kováča a Paulíny Fialovej. Buďme radi, že tu môžeme pri tomto očakávanom dni byť, zabávať sa a oslavovať s nimi. Taká príležitosť sa nenaskytne často.

Mnohí z vás už svadobný deň prežili a boli nadšení z toho, čo sa odohrávalo.

Ale práve vy, novomanželia, sa nesmiete nechať príliš uniesť momentálnou eufóriou. Musíte si uvedomiť, že zajtra bude deň ako každý iný a začne naozajstný život, ktorý so sebou neprináša len zábavu. Čaká vás vzájomné spolužitie, čo znamená aj toleranciu, vernosť, rešpektovaniejeden druhého a prinášanie nových nápadov do rodiny tak, aby ste svoju budúcnosť prežili čo najpestrejšie.

Všetci vám zo srdca prajeme veľa šťastia, lásky a málo stereotypných dní.

Vytlačiť (Ctrl+P) Stiahnuť v PDF

Zdroj: Mirass 1989, 06.09.2019

­­­­

Slohová práca Svadobný príhovor v češtine?

Českú verziu tejto slohovej práce nájdete na adrese:

­­­­

Diskusia ku slohové práci
Svadobný príhovor
­­­­

Aktuálne poradie súťaže­

  1. Súťaž o zaujímavé ceny pre vás pripravujeme od januára 2026!
    Napriek tomu môžete aj v tomto období do našej databázy pridať vlastnú prácu.­­­­

Server info

Počítadlo: 5 678 561
Odozva: 0 s
Vykonaných SQL dotazov: 3
Návštevnosť: TOPlist.skSlovenský-jazyk.sk
Mapy webu Čitateľský denník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelia Dôležité informácie Podmienky používania - Vylúčenie zodpovednosti


Slovenský-jazyk.sk (alebo tiež Slovenčina.net) vznikol ako pridružený študentský portál známeho českého servera Český-jazyk.cz. Oba projekty majú rovnakého prevádzkovateľa a snažia sa svojim návštevníkom ponúknuť v čo najkvalitnejšej forme čo najviac materiálov a textov z oblasti slovenského jazyka (čitateľské denníky, čítanku, životopisy, slohové práce a v neposlednom rade tiež slovníček pojmov z literatúry a gramatiky). Vlastnoručne spracované študijné materiály (ako napríklad rozbory diel alebo interpretácie básní, eseje, výpisky z knižiek atď.) môže do našej databázy pridať ktokoľvek - text možno jednoducho pridať cez interaktívny formulár, ktorý nájdete na stránke Pridať svoju prácu. Značnú časť obsahovej náplne Slovenský-jazyk.sk tvoria odborne preložené texty do spisovnej slovenčtiny z českého servera Český-jazyk.cz.

Overovací kód Opište kód z obrázku (iný kód ↑)