SLOVENSKÝ JAZYK Literatúra aneb študentský underground - čitateľský denník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmov - www.slovensky-jazyk.skwww.slovencina.net Publikovanie alebo ďalšie verejné šírenie obsahu servera Slovenský-jazyk.sk je bez písomného súhlasu prevádzkovateľa výslovne zakázané! Použitie výhradne len pre osobné účely je možné.Menu

­­­­
Hodnotenie práce slohovky

Aktuálna známka: 2.84
Hodnotené: 19x Prosím, ohodnoť prácu

Príhovor k 80-tym narodeninám

Dnes sme sa tu všetci zišli, pri tejto radostnej udalosti, kde by sme chceli spoločne osláviť tvojich krásnych dožitých 80 rokov.

Sme veľmi radi, že si stále medzi nami plná elánu, života a radosti. Si svetlom nášho života, pretože si toho v mladistvom veku veľa prežila. Si skvelá, láskavá mama, vychovala si 3 deti. Nemala si to v živote ľahké, ale s Božou pomocou a pod ochrannou Panny Márie si to všetko dokonale zvládla.

Máš krásnych 5 vnúčat, ktoré ťa majú veľmi rady a vždy sa k tebe s úsmevom vracajú. Ďakujeme ti za všetky roky strávené s tebou a ešte dlhé roky sa budeme snažiť, aby si bola medzi nami čo najšťastnejšia. Ďakujeme ti za výchovu, opateru a lásku, ktorou nás stále obdarúvaš.

Všetci ťa veľmi ľúbime!

Vytlačiť (Ctrl+P) Stiahnuť v PDF

Zdroj: SB, 26.06.2021

­­­­

Diskusia ku slohové práci
Príhovor k 80-tym narodeninám
­­­­

Aktuálne poradie súťaže­

  1. Súťaž o zaujímavé ceny pre vás pripravujeme od januára 2026!
    Napriek tomu môžete aj v tomto období do našej databázy pridať vlastnú prácu.­­­­

Server info

Počítadlo: 5 678 171
Odozva: 0.01 s
Vykonaných SQL dotazov: 3
Návštevnosť: TOPlist.skSlovenský-jazyk.sk
Mapy webu Čitateľský denník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelia Dôležité informácie Podmienky používania - Vylúčenie zodpovednosti


Slovenský-jazyk.sk (alebo tiež Slovenčina.net) vznikol ako pridružený študentský portál známeho českého servera Český-jazyk.cz. Oba projekty majú rovnakého prevádzkovateľa a snažia sa svojim návštevníkom ponúknuť v čo najkvalitnejšej forme čo najviac materiálov a textov z oblasti slovenského jazyka (čitateľské denníky, čítanku, životopisy, slohové práce a v neposlednom rade tiež slovníček pojmov z literatúry a gramatiky). Vlastnoručne spracované študijné materiály (ako napríklad rozbory diel alebo interpretácie básní, eseje, výpisky z knižiek atď.) môže do našej databázy pridať ktokoľvek - text možno jednoducho pridať cez interaktívny formulár, ktorý nájdete na stránke Pridať svoju prácu. Značnú časť obsahovej náplne Slovenský-jazyk.sk tvoria odborne preložené texty do spisovnej slovenčtiny z českého servera Český-jazyk.cz.

Overovací kód Opište kód z obrázku (iný kód ↑)