SLOVENSKÝ JAZYK Literatúra aneb študentský underground - čitateľský denník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmov - www.slovensky-jazyk.skwww.slovencina.net Publikovanie alebo ďalšie verejné šírenie obsahu servera Slovenský-jazyk.sk je bez písomného súhlasu prevádzkovateľa výslovne zakázané! Použitie výhradne len pre osobné účely je možné.Menu

­­­­
Hodnotenie práce slohovky

Aktuálna známka: 2.50
Hodnotené: 2x Prosím, ohodnoť prácu

Školský batoh

Študentský batoh značky Adidas som pred necelým rokom zakúpila v internetovom obchode. Zaujal ma svojim neobvyklým riešením dizajnu.

Po celej prednej strane ho pokrýva veľmi príjemná čiernobiela potlač ruží, ktorá je doplnená dominujúcim bielym nápisom. Je vyrobený z pevného nepremokavého materiálu. Objem batoha je vyše 13 litrov.

Vnútro batoha disponuje priestorom, ktorý sa delí na dve komory so zipsovým zapínaním. Veľký hlavný priečinok obsahuje vypolstrovanú priehradku na notebook do veľkosti až 15 palcov. V druhom priečinku nájdeme 3 menšie priehradky na uloženie kalkulačky, mobilného telefónu či pera.

Z oboch strán batoha zaujímajú svoju pozíciu dve sieťky na fľašky. Dĺžkovo regulovateľné ramenné popruhy spolu s vrchným úchytom do ruky sú u tohto batoha samozrejmosťou. Jeho zadná časť je z ergonomicky tvarovaného materiálu, ktorý zaistí maximálne pohodlie a bezpečné usadenie na chrbte.

Jedinú nevýhodu vidím v nešikovnom zachytení objemnejších fliaš do sieťky, lebo existuje veľká pravdepodobnosť, že fľaša vypadne.

Batoh by som odporučila všetkým študentom bez ohľadu na vek, pretože podľa môjho uváženia spĺňa akékoľvek požadované nároky na priestor, a spolu s jeho dizajnom je veľmi nadčasový.

Vytlačiť (Ctrl+P) Stiahnuť v PDF

Zdroj: Zuzka, 25.11.2020

­­­­

Slohová práca Školský batoh v češtine?

Českú verziu tejto slohovej práce nájdete na adrese:

­­­­

Diskusia ku slohové práci
Školský batoh
­­­­

Aktuálne poradie súťaže­

  1. Súťaž o zaujímavé ceny pre vás pripravujeme od januára 2026!
    Napriek tomu môžete aj v tomto období do našej databázy pridať vlastnú prácu.­­­­

Server info

Počítadlo: 4 308 029
Odozva: 0.01 s
Vykonaných SQL dotazov: 3
Návštevnosť: TOPlist.skSlovenský-jazyk.sk
Mapy webu Čitateľský denník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelia Dôležité informácie Podmienky používania - Vylúčenie zodpovednosti


Slovenský-jazyk.sk (alebo tiež Slovenčina.net) vznikol ako pridružený študentský portál známeho českého servera Český-jazyk.cz. Oba projekty majú rovnakého prevádzkovateľa a snažia sa svojim návštevníkom ponúknuť v čo najkvalitnejšej forme čo najviac materiálov a textov z oblasti slovenského jazyka (čitateľské denníky, čítanku, životopisy, slohové práce a v neposlednom rade tiež slovníček pojmov z literatúry a gramatiky). Vlastnoručne spracované študijné materiály (ako napríklad rozbory diel alebo interpretácie básní, eseje, výpisky z knižiek atď.) môže do našej databázy pridať ktokoľvek - text možno jednoducho pridať cez interaktívny formulár, ktorý nájdete na stránke Pridať svoju prácu. Značnú časť obsahovej náplne Slovenský-jazyk.sk tvoria odborne preložené texty do spisovnej slovenčtiny z českého servera Český-jazyk.cz.

Overovací kód Opište kód z obrázku (iný kód ↑)

Upozornenie

 

Milý návštevník servera Slovenský-jazyk.sk,

ospravedlňujeme sa, že Ti musíme zobrazovať toto hlúpe vyskakovacie okno, ale zistili sme, že je vo Tvojom internetovom prehliadači aktívny blokátor reklám, vďaka ktorým môžu dnes tieto stránky bezplatne fungovať.

Ak nechceš byť týmto oknom neustále rušený, prosíme Ťa, aby si si blokovanie reklám vypol či si aspoň pridal výnimku pre náš web.

Jedine peniaze z reklamy nám pomáhajú tieto stránky udržiavať v prevádzke a neustále je obsahovo aj rozvíjať.

Ďakujeme Ti mnohokrát za pochopenie.

tím Slovenský-jazyk.sk

 

Toto oznámenie zavrieš klávesom Esc alebo kliknutím na krížik v pravom hornom rohu.
Po zatvorení okna nedôjde k žiadnemu obmedzeniu funkčnosti servera Slovenský-jazyk.sk, avšak každé ďalšie načítanie stránky môže byť sprevádzané otvorením tohto upozornenia, ak nedôjde k odstráneniu či úprave blokovanie reklamných plôch.

­