SLOVENSKÝ JAZYK Literatúra aneb študentský underground - čitateľský denník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmov - www.slovensky-jazyk.skwww.slovencina.net Publikovanie alebo ďalšie verejné šírenie obsahu servera Slovenský-jazyk.sk je bez písomného súhlasu prevádzkovateľa výslovne zakázané! Použitie výhradne len pre osobné účely je možné.Menu

­­­­
Hodnotenie práce slohovky

Aktuálna známka: 5.00
Hodnotené: 1x Prosím, ohodnoť prácu

Naša záhrada

Naša záhrada sa nachádza pri Banskej Štiavnici, hneď kúsok za mestom. Považujem to za výhodu, z domu to tak máme všetci veľmi blízko. Je umiestnená v záhradkárskej kolónii, ktorá ale nie je rozlohou veľká, takže je to tam celkom pokojné.

Naša záhradka má obdĺžnikový tvar. Na kratšej strane nájdete vstup s vrátkami, pozdĺž jej dlhších strán sme vytvorili okrasné skalky, na ktorých rastú skalničky a ďalšie kvitnúce rastliny. Za skalkami sa už nachádzajú zeleninové záhony. Tam pestujeme predovšetkým petržlen a pažitku.
Ďalšia časť záhrady je osadená zemiakmi, o ktoré sa stará moja sestra. Tá sa vždy teší na jeseň, až ich bude môcť zbierať.

Na úplnom konci záhrady máme umiestnenú malú chatku s pomerne priestrannou terasou. Na nej trávime väčšinu času, pretože je tam pekný chládok. V zime sem vždy pripevníme dve vtáčie búdky. Pred chatou sme časť záhrady zatrávnili, kosenie mám pre zmenu na starosti ja.

Záhradu vlastníme už 15 rokov a sme za ňu radi, slúži nám na potrebný odpočinok. Často tam chodíme grilovať či len tak posedieť.

Vytlačiť (Ctrl+P) Stiahnuť v PDF

Zdroj: Adéla/BiggiS, 10.02.2021

­­­­

Slohová práca Naša záhrada v češtine?

Českú verziu tejto slohovej práce nájdete na adrese:

­­­­

Diskusia ku slohové práci
Naša záhrada
­­­­

Aktuálne poradie súťaže­

  1. Súťaž o zaujímavé ceny pre vás pripravujeme od januára 2026!
    Napriek tomu môžete aj v tomto období do našej databázy pridať vlastnú prácu.­­­­

Server info

Počítadlo: 4 307 935
Odozva: 0.01 s
Vykonaných SQL dotazov: 5
Návštevnosť: TOPlist.skSlovenský-jazyk.sk
Mapy webu Čitateľský denník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelia Dôležité informácie Podmienky používania - Vylúčenie zodpovednosti


Slovenský-jazyk.sk (alebo tiež Slovenčina.net) vznikol ako pridružený študentský portál známeho českého servera Český-jazyk.cz. Oba projekty majú rovnakého prevádzkovateľa a snažia sa svojim návštevníkom ponúknuť v čo najkvalitnejšej forme čo najviac materiálov a textov z oblasti slovenského jazyka (čitateľské denníky, čítanku, životopisy, slohové práce a v neposlednom rade tiež slovníček pojmov z literatúry a gramatiky). Vlastnoručne spracované študijné materiály (ako napríklad rozbory diel alebo interpretácie básní, eseje, výpisky z knižiek atď.) môže do našej databázy pridať ktokoľvek - text možno jednoducho pridať cez interaktívny formulár, ktorý nájdete na stránke Pridať svoju prácu. Značnú časť obsahovej náplne Slovenský-jazyk.sk tvoria odborne preložené texty do spisovnej slovenčtiny z českého servera Český-jazyk.cz.

Overovací kód Opište kód z obrázku (iný kód ↑)

Upozornenie

 

Milý návštevník servera Slovenský-jazyk.sk,

ospravedlňujeme sa, že Ti musíme zobrazovať toto hlúpe vyskakovacie okno, ale zistili sme, že je vo Tvojom internetovom prehliadači aktívny blokátor reklám, vďaka ktorým môžu dnes tieto stránky bezplatne fungovať.

Ak nechceš byť týmto oknom neustále rušený, prosíme Ťa, aby si si blokovanie reklám vypol či si aspoň pridal výnimku pre náš web.

Jedine peniaze z reklamy nám pomáhajú tieto stránky udržiavať v prevádzke a neustále je obsahovo aj rozvíjať.

Ďakujeme Ti mnohokrát za pochopenie.

tím Slovenský-jazyk.sk

 

Toto oznámenie zavrieš klávesom Esc alebo kliknutím na krížik v pravom hornom rohu.
Po zatvorení okna nedôjde k žiadnemu obmedzeniu funkčnosti servera Slovenský-jazyk.sk, avšak každé ďalšie načítanie stránky môže byť sprevádzané otvorením tohto upozornenia, ak nedôjde k odstráneniu či úprave blokovanie reklamných plôch.

­