SLOVENSKÝ JAZYK Literatúra aneb študentský underground - čitateľský denník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmov - www.slovensky-jazyk.skwww.slovencina.net Publikovanie alebo ďalšie verejné šírenie obsahu servera Slovenský-jazyk.sk je bez písomného súhlasu prevádzkovateľa výslovne zakázané! Použitie výhradne len pre osobné účely je možné.Menu

­­­­
Hodnotenie práce slohovky

Aktuálna známka: ---
Hodnotené: 0x Prosím, ohodnoť prácu

Naša záhrada

Naša záhrada sa nachádza pri Banskej Štiavnici, hneď kúsok za mestom. Považujem to za výhodu, z domu to tak máme všetci veľmi blízko. Je umiestnená v záhradkárskej kolónii, ktorá ale nie je rozlohou veľká, takže je to tam celkom pokojné.

Naša záhradka má obdĺžnikový tvar. Na kratšej strane nájdete vstup s vrátkami, pozdĺž jej dlhších strán sme vytvorili okrasné skalky, na ktorých rastú skalničky a ďalšie kvitnúce rastliny. Za skalkami sa už nachádzajú zeleninové záhony. Tam pestujeme predovšetkým petržlen a pažitku.
Ďalšia časť záhrady je osadená zemiakmi, o ktoré sa stará moja sestra. Tá sa vždy teší na jeseň, až ich bude môcť zbierať.

Na úplnom konci záhrady máme umiestnenú malú chatku s pomerne priestrannou terasou. Na nej trávime väčšinu času, pretože je tam pekný chládok. V zime sem vždy pripevníme dve vtáčie búdky. Pred chatou sme časť záhrady zatrávnili, kosenie mám pre zmenu na starosti ja.

Záhradu vlastníme už 15 rokov a sme za ňu radi, slúži nám na potrebný odpočinok. Často tam chodíme grilovať či len tak posedieť.

Vytlačiť (Ctrl+P) Stiahnuť v PDF

Zdroj: Adéla/BiggiS, 10.02.2021

­­­­

Slohová práca Naša záhrada v češtine?

Českú verziu tejto slohovej práce nájdete na adrese:

­­­­

Diskusia ku slohové práci
Naša záhrada

Aktuálne poradie súťaže­

  1. Súťaž o zaujímavé ceny pre vás pripravujeme od januára 2022!
    Napriek tomu môžete aj v tomto období do našej databázy pridať vlastnú prácu.
Server info

Počítadlo: 1 953 071
Odozva: 0.01 s
Vykonaných SQL dotazov: 3
Návštevnosť: TOPlist.skSlovenský-jazyk.sk
Mapy webu Čitateľský denník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelia Dôležité informácie Podmienky používania - Vylúčenie zodpovednosti


Slovenský-jazyk.sk (alebo tiež Slovenčina.net) vznikol ako pridružený študentský portál známeho českého servera Český-jazyk.cz. Oba projekty majú rovnakého prevádzkovateľa a snažia sa svojim návštevníkom ponúknuť v čo najkvalitnejšej forme čo najviac materiálov a textov z oblasti slovenského jazyka (čitateľské denníky, čítanku, životopisy, slohové práce a v neposlednom rade tiež slovníček pojmov z literatúry a gramatiky). Vlastnoručne spracované študijné materiály (ako napríklad rozbory diel alebo interpretácie básní, eseje, výpisky z knižiek atď.) môže do našej databázy pridať ktokoľvek - text možno jednoducho pridať cez interaktívny formulár, ktorý nájdete na stránke Pridať svoju prácu. Značnú časť obsahovej náplne Slovenský-jazyk.sk tvoria odborne preložené texty do spisovnej slovenčtiny z českého servera Český-jazyk.cz.

Overovací kód Opište kód z obrázku (iný kód ↑)