SLOVENSKÝ JAZYK Literatúra aneb študentský underground - čitateľský denník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmov - www.slovensky-jazyk.skwww.slovencina.net Publikovanie alebo ďalšie verejné šírenie obsahu servera Slovenský-jazyk.sk je bez písomného súhlasu prevádzkovateľa výslovne zakázané! Použitie výhradne len pre osobné účely je možné.Menu

­­­­
Hodnotenie práce slohovky

Aktuálna známka: 2.19
Hodnotené: 26x Prosím, ohodnoť prácu

Moja najlepšia kamarátka

Rada by som vám predstavila svoju najlepšiu kamarátku.

Má športovú štíhlu postavu a jej dlhé hnedé vlasy dopĺňajú prírodné blond melíry. Tvár jej zdobia plné pery, ktoré si nedajú ani na chvíľu pokoj, najviac však vynikajú výrazné svetlomodré oči.

Naozaj dobre si rozumieme, aj keď nemáme rovnaké záujmy.
Je úžasné mať niekoho, komu môžete zveriť úplne čokoľvek a on zase vám. Občas máva nálady, keď sa v jednom kuse smeje a nemôže prestať. Oplýva talentom smiať sa aj v tých najmenej vhodných situáciách. S ľuďmi si ale väčšinou dobre rozumie, dokáže sa s nimi rozprávať o všetkom možnom a všeobecne je veľmi výrečná. Ku všetkým je otvorená a úprimná, ide si jednoducho za svojim názorom, a to vo všetkých ohľadoch.
Má veľké ciele, ktoré so svojou trpezlivosťou a výdržou môže podľa mňa raz dosiahnuť.

Jej najväčším koníčkom je tenis, ktorým trávi veľkú časť svojho času.
Hoci nie je oráve tým typom žiaka, ktorý nikdy nechýba v škole, dokáže si udržať dobré známky aj bez toho, aby na hodinách dávala úplne pozor.

Považujem ju za naozastnú kamarátku a mám ju veľmi rada.

Vytlačiť (Ctrl+P) Stiahnuť v PDF

Zdroj: Klára, 10.12.2018

­­­­

Slohová práca Moja najlepšia kamarátka v češtine?

Českú verziu tejto slohovej práce nájdete na adrese:

­­­­

Diskusia ku slohové práci
Moja najlepšia kamarátka
­­­­

Aktuálne poradie súťaže­

  1. Súťaž o zaujímavé ceny pre vás pripravujeme od januára 2026!
    Napriek tomu môžete aj v tomto období do našej databázy pridať vlastnú prácu.­­­­

Server info

Počítadlo: 5 299 955
Odozva: 0.01 s
Vykonaných SQL dotazov: 3
Návštevnosť: TOPlist.skSlovenský-jazyk.sk
Mapy webu Čitateľský denník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelia Dôležité informácie Podmienky používania - Vylúčenie zodpovednosti


Slovenský-jazyk.sk (alebo tiež Slovenčina.net) vznikol ako pridružený študentský portál známeho českého servera Český-jazyk.cz. Oba projekty majú rovnakého prevádzkovateľa a snažia sa svojim návštevníkom ponúknuť v čo najkvalitnejšej forme čo najviac materiálov a textov z oblasti slovenského jazyka (čitateľské denníky, čítanku, životopisy, slohové práce a v neposlednom rade tiež slovníček pojmov z literatúry a gramatiky). Vlastnoručne spracované študijné materiály (ako napríklad rozbory diel alebo interpretácie básní, eseje, výpisky z knižiek atď.) môže do našej databázy pridať ktokoľvek - text možno jednoducho pridať cez interaktívny formulár, ktorý nájdete na stránke Pridať svoju prácu. Značnú časť obsahovej náplne Slovenský-jazyk.sk tvoria odborne preložené texty do spisovnej slovenčtiny z českého servera Český-jazyk.cz.

Overovací kód Opište kód z obrázku (iný kód ↑)