SLOVENSKÝ JAZYK Literatúra aneb študentský underground - čitateľský denník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmov - www.slovensky-jazyk.skwww.slovencina.net Publikovanie alebo ďalšie verejné šírenie obsahu servera Slovenský-jazyk.sk je bez písomného súhlasu prevádzkovateľa výslovne zakázané! Použitie výhradne len pre osobné účely je možné.Menu

­­­­
Hodnotenie práce slohovky

Aktuálna známka: 3.67
Hodnotené: 3x Prosím, ohodnoť prácu

Aký by bol život bez internetu?

Dokážeme žiť bez internetu? To je otázka. Táto celosvetová sieť sa stala za niekoľko rokov svojej existencie doslova najlepším príkladom globalizácie, pretože snáď každý má dnes doma prístup k internetu.
Používame ho denne, ale myslíte, že by sme bez neho prežili? Určite sa medzi nami nájdu aj výnimky, ktoré internet nepoužívajú ani teraz. Avšak pre väčšinu ľudí by to predstavovalo hotové peklo.

Keď si len pomyslíte na to, že by internet nebol. Nikto by nemohol nájsť to, čo by práve potreboval. Žiadne recepty na internete, žiadna komunikácia s priateľmi, ani o túto slohovú prácu by som sa s nikým nemohol podeliť...
Iste, v mnohých ohľadoch nám internet ušetril veľa času pri hľadaní rôznych informácií. Lenže pravdou tiež je, že mnoho ľudí sa na ňom stalo tak závislými, že už bez neho žiť jednoducho nedokážu.

Na internete dnes trávime väčšinu času - pravdepodobne však omnoho viac, než by bolo nutné. Čas, ktorý strávime pri počítači či telefóne, nie je pre človeka nijako prínosný, aj tak ale dokážeme celé dni aj noci len sedieť za monitorom a písať si s priateľmi, ktorých by sme pokojne mohli vidieť aj v reálnom živote. A prečo si s nimi teda píšeme a nejdeme radšej von? Pretože cez internet je to pohodlnejšie. Ako všetko v tejto dobe.

Vytlačiť (Ctrl+P) Stiahnuť v PDF

Zdroj: DreAmeR, 19.03.2021

­­­­

Slohová práca Aký by bol život bez internetu? v češtine?

Českú verziu tejto slohovej práce nájdete na adrese:

­­­­

Diskusia ku slohové práci
Aký by bol život bez internetu?
­­­­

Aktuálne poradie súťaže­

  1. Súťaž o zaujímavé ceny pre vás pripravujeme od januára 2026!
    Napriek tomu môžete aj v tomto období do našej databázy pridať vlastnú prácu.­­­­

Server info

Počítadlo: 4 684 454
Odozva: 0.01 s
Vykonaných SQL dotazov: 3
Návštevnosť: TOPlist.skSlovenský-jazyk.sk
Mapy webu Čitateľský denník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelia Dôležité informácie Podmienky používania - Vylúčenie zodpovednosti


Slovenský-jazyk.sk (alebo tiež Slovenčina.net) vznikol ako pridružený študentský portál známeho českého servera Český-jazyk.cz. Oba projekty majú rovnakého prevádzkovateľa a snažia sa svojim návštevníkom ponúknuť v čo najkvalitnejšej forme čo najviac materiálov a textov z oblasti slovenského jazyka (čitateľské denníky, čítanku, životopisy, slohové práce a v neposlednom rade tiež slovníček pojmov z literatúry a gramatiky). Vlastnoručne spracované študijné materiály (ako napríklad rozbory diel alebo interpretácie básní, eseje, výpisky z knižiek atď.) môže do našej databázy pridať ktokoľvek - text možno jednoducho pridať cez interaktívny formulár, ktorý nájdete na stránke Pridať svoju prácu. Značnú časť obsahovej náplne Slovenský-jazyk.sk tvoria odborne preložené texty do spisovnej slovenčtiny z českého servera Český-jazyk.cz.

Overovací kód Opište kód z obrázku (iný kód ↑)

Upozornenie

 

Milý návštevník servera Slovenský-jazyk.sk,

ospravedlňujeme sa, že Ti musíme zobrazovať toto hlúpe vyskakovacie okno, ale zistili sme, že je vo Tvojom internetovom prehliadači aktívny blokátor reklám, vďaka ktorým môžu dnes tieto stránky bezplatne fungovať.

Ak nechceš byť týmto oknom neustále rušený, prosíme Ťa, aby si si blokovanie reklám vypol či si aspoň pridal výnimku pre náš web.

Jedine peniaze z reklamy nám pomáhajú tieto stránky udržiavať v prevádzke a neustále je obsahovo aj rozvíjať.

Ďakujeme Ti mnohokrát za pochopenie.

tím Slovenský-jazyk.sk

 

Toto oznámenie zavrieš klávesom Esc alebo kliknutím na krížik v pravom hornom rohu.
Po zatvorení okna nedôjde k žiadnemu obmedzeniu funkčnosti servera Slovenský-jazyk.sk, avšak každé ďalšie načítanie stránky môže byť sprevádzané otvorením tohto upozornenia, ak nedôjde k odstráneniu či úprave blokovanie reklamných plôch.

­