SLOVENSKÝ JAZYK Literatúra aneb študentský underground - čitateľský denník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmov - www.slovensky-jazyk.skwww.slovencina.net Publikovanie alebo ďalšie verejné šírenie obsahu servera Slovenský-jazyk.sk je bez písomného súhlasu prevádzkovateľa výslovne zakázané! Použitie výhradne len pre osobné účely je možné.Menu

­­­­
Hodnotenie práce slohovky

Aktuálna známka: 2.00
Hodnotené: 4x Prosím, ohodnoť prácu

Sťažnosť na zájazd

Rudolf Mrkva
Mrkva TRAVEL
Kukučínova 2
814 21 BratislavaVec: Sťažnosť na zájazd do Egypta konaný v dňoch 30.6. - 12.7.2018


Vážený pán Mrkva,

píšem vám sťažnosť na zájazd do Egypta vo vyššie uvedenom termíne, ktorý bol organizovaný cestovnou kanceláriou Mrkva Travel a z ktorého som sa nedávno vrátil veľmi nespokojný s niekoľkými vecami.

Prvý problém spočíva v tom, že ste inzerovali bývanie v dvojizbovom apartmáne s vlastným sociálnym zariadením. Po príchode do letoviska nám však bol pridelený apartmán, ktorý nielenže nemal dve izby, ale nenašli sme v ňom ani sľubované sociálne zariadenie, a boli sme preto nútení používať sociálne zariadenie v spoločných priestoroch.
Za ďalší problém považujem totálnu absenciu klimatizačnej jednotky, bez ktorej bol pobyt v tomto zariadení v tropických teplách úplne neúnosný.

Na tento zájazd som sa veľmi dlho tešil. Každopádne vaša neschopnosť poskytnúť inzerované služby mi pobyt znechutila.
Za adekvátne riešenie by som považoval navrátenie plnej ceny zájazdu a úhradu všetkých neplánovaných nákladov - ako napríklad kúpy elektrického ventilátora a zvlhčovača vzduchu.

Potrebné faktúry sú priložené, rovnako ako kópia kúpnej zmluvy k zájazdu.

Do týždňa očakávam odpoveď, inak bude môj právnik nútený učiniť potrebné kroky na zaistenie úhrady škôd súdnou cestou.

S pozdravom

Ján Smutný
Novákova 1
111 01 Kocúrkovo
Tel.: 123 456 789Prílohy:
1. Faktúra na zakúpený tovar
2. Kópia kúpnej zmluvy

Vytlačiť (Ctrl+P) Stiahnuť v PDF

Zdroj: ToKro, 03.02.2019

­­­­

Slohová práca Sťažnosť na zájazd v češtine?

Českú verziu tejto slohovej práce nájdete na adrese:

­­­­

Diskusia ku slohové práci
Sťažnosť na zájazd
­­­­

Aktuálne poradie súťaže­

  1. Súťaž o zaujímavé ceny pre vás pripravujeme od januára 2026!
    Napriek tomu môžete aj v tomto období do našej databázy pridať vlastnú prácu.­­­­

Server info

Počítadlo: 5 678 414
Odozva: 0.01 s
Vykonaných SQL dotazov: 5
Návštevnosť: TOPlist.skSlovenský-jazyk.sk
Mapy webu Čitateľský denník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelia Dôležité informácie Podmienky používania - Vylúčenie zodpovednosti


Slovenský-jazyk.sk (alebo tiež Slovenčina.net) vznikol ako pridružený študentský portál známeho českého servera Český-jazyk.cz. Oba projekty majú rovnakého prevádzkovateľa a snažia sa svojim návštevníkom ponúknuť v čo najkvalitnejšej forme čo najviac materiálov a textov z oblasti slovenského jazyka (čitateľské denníky, čítanku, životopisy, slohové práce a v neposlednom rade tiež slovníček pojmov z literatúry a gramatiky). Vlastnoručne spracované študijné materiály (ako napríklad rozbory diel alebo interpretácie básní, eseje, výpisky z knižiek atď.) môže do našej databázy pridať ktokoľvek - text možno jednoducho pridať cez interaktívny formulár, ktorý nájdete na stránke Pridať svoju prácu. Značnú časť obsahovej náplne Slovenský-jazyk.sk tvoria odborne preložené texty do spisovnej slovenčtiny z českého servera Český-jazyk.cz.

Overovací kód Opište kód z obrázku (iný kód ↑)