SLOVENSKÝ JAZYK Literatúra aneb študentský underground - čitateľský denník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmov - www.slovensky-jazyk.skwww.slovencina.net Publikovanie alebo ďalšie verejné šírenie obsahu servera Slovenský-jazyk.sk je bez písomného súhlasu prevádzkovateľa výslovne zakázané! Použitie výhradne len pre osobné účely je možné.Menu

­­­­
Hodnotenie práce slohovky

Aktuálna známka: ---
Hodnotené: 0x Prosím, ohodnoť prácu

Nebezpečné drogy

Právnik Adam Zemaník bol naozaj skúsený vo svojom odbore, ale väčšinou si ho najímali záporné osoby, či už mafiáni, alebo díleri. Sám tiež podliehal jednej obávanej droge, extáze. Dňa 12. marca 2007 odišiel mladý právnik na stretnutie s jedným dílerom, prezývaným Ostriez7. Nikto ho už živého nevidel.

Uplynuli týždne, mesiace a Zemaníkovi rodičia začali mať veľký strach. Nikdy to nerobil, že by o sebe nedal vedieť. Rodičia boli zúfalí, a tak radšej zavolali políciu.

V jeho byte našla polícia niekoľko tabletiek extázy, to jediné tu páchateľ zabudol, inak bolo všetko rozhádzané a prebraté, ale polícia našla v izbe ešte jednu vec, kontakty na dílerov. A tak obvolávali rôzne podradné živly, až sa dostali k Ostriez7, ale nedalo sa s ním spojiť.

Niekoľko mesiacov trvalo zistenie jeho identity, a ďalšie mesiace odhalenie, kde sa skrýva. Teraz už im nemohol zmiznúť.

Ostriez7 zistil, kto po ňom ide a pokúsil sa ujsť z krajiny. Na hraniciach ho však chytili a zatkli. Vo väzbe sa ku všetkému priznal. Právnika zabil, lebo sa topil v peniazoch aj drogách. Jeho telo pochoval v Dunaji. Ostriez7 zato dostal 25 rokov natvrdo, ale nezniesol podmienky väznice a po pár dňoch sa obesil v cele. Telo mŕtveho Zemaníka sa dodnes neobjavilo.

Vytlačiť (Ctrl+P) Stiahnuť v PDF

Zdroj: Getner, 21.12.2020

­­­­

Slohová práca Nebezpečné drogy v češtine?

Českú verziu tejto slohovej práce nájdete na adrese:

­­­­

Diskusia ku slohové práci
Nebezpečné drogy
­­­­

Aktuálne poradie súťaže­

  1. Súťaž o zaujímavé ceny pre vás pripravujeme od januára 2026!
    Napriek tomu môžete aj v tomto období do našej databázy pridať vlastnú prácu.­­­­

Server info

Počítadlo: 4 648 919
Odozva: 0.01 s
Vykonaných SQL dotazov: 5
Návštevnosť: TOPlist.skSlovenský-jazyk.sk
Mapy webu Čitateľský denník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelia Dôležité informácie Podmienky používania - Vylúčenie zodpovednosti


Slovenský-jazyk.sk (alebo tiež Slovenčina.net) vznikol ako pridružený študentský portál známeho českého servera Český-jazyk.cz. Oba projekty majú rovnakého prevádzkovateľa a snažia sa svojim návštevníkom ponúknuť v čo najkvalitnejšej forme čo najviac materiálov a textov z oblasti slovenského jazyka (čitateľské denníky, čítanku, životopisy, slohové práce a v neposlednom rade tiež slovníček pojmov z literatúry a gramatiky). Vlastnoručne spracované študijné materiály (ako napríklad rozbory diel alebo interpretácie básní, eseje, výpisky z knižiek atď.) môže do našej databázy pridať ktokoľvek - text možno jednoducho pridať cez interaktívny formulár, ktorý nájdete na stránke Pridať svoju prácu. Značnú časť obsahovej náplne Slovenský-jazyk.sk tvoria odborne preložené texty do spisovnej slovenčtiny z českého servera Český-jazyk.cz.

Overovací kód Opište kód z obrázku (iný kód ↑)

Upozornenie

 

Milý návštevník servera Slovenský-jazyk.sk,

ospravedlňujeme sa, že Ti musíme zobrazovať toto hlúpe vyskakovacie okno, ale zistili sme, že je vo Tvojom internetovom prehliadači aktívny blokátor reklám, vďaka ktorým môžu dnes tieto stránky bezplatne fungovať.

Ak nechceš byť týmto oknom neustále rušený, prosíme Ťa, aby si si blokovanie reklám vypol či si aspoň pridal výnimku pre náš web.

Jedine peniaze z reklamy nám pomáhajú tieto stránky udržiavať v prevádzke a neustále je obsahovo aj rozvíjať.

Ďakujeme Ti mnohokrát za pochopenie.

tím Slovenský-jazyk.sk

 

Toto oznámenie zavrieš klávesom Esc alebo kliknutím na krížik v pravom hornom rohu.
Po zatvorení okna nedôjde k žiadnemu obmedzeniu funkčnosti servera Slovenský-jazyk.sk, avšak každé ďalšie načítanie stránky môže byť sprevádzané otvorením tohto upozornenia, ak nedôjde k odstráneniu či úprave blokovanie reklamných plôch.

­