SLOVENSKÝ JAZYK Literatúra aneb študentský underground - čitateľský denník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmov - www.slovensky-jazyk.skwww.slovencina.net Publikovanie alebo ďalšie verejné šírenie obsahu servera Slovenský-jazyk.sk je bez písomného súhlasu prevádzkovateľa výslovne zakázané! Použitie výhradne len pre osobné účely je možné.Menu

­­­­
Hodnotenie práce slohovky

Aktuálna známka: ---
Hodnotené: 0x Prosím, ohodnoť prácu

Moja zranená láska

Tento človek, ktorého som si vybrala na opis, je pre mňa veľmi dôležitý. Ale nie som si istá, či som rovnako dôležitá ja preňho.

Posledný týždeň sa medzi nami zmenil, neviem, čo sa stalo, čo sa zmenilo, ale veľmi ma to trápi. Táto osoba so mnou bývala v kontakte každý deň, ale už to tak nie je.
Veľmi ma to bolí a trápim sa, ale čo sa dá robiť? Život ide ďalej a ako sa hovorí, zajtra zase vyjde slnko...
Nie je to ľahké písať.
Opíšem teda túto osobu.

Tento človek je mužského pohlavia. Vyššej postavy s nádhernou tvárou a so zlatom v hrdle. Jeho hnedé vlasy sa jemne vlnia. Vie, ako zaujať obliekaním, vie tiež, čo sa mu hodí, a náležite to využíva.

Mala som tú česť sa s touto osobou zblížiť. Urobila som tak a bola som pár mesiacov šťastná. Nevídali sme sa často. Nepopieram, že som za to sčasti mohla ja, ale tiež za to mohla táto osoba. Mali sme na tom obaja podiel, ale ako vidieť, trápi to len mňa.

Kde sú tie chvíle, keď mi táto osoba hovorila "Mám ťa rád"?
Je to už dávno.
Teraz mi neostáva nič iné, než sa s tým zmieriť!
Chcela som, aby mi bol všetkým...

Vytlačiť (Ctrl+P) Stiahnuť v PDF

Zdroj: Prcek, 23.10.2020

­­­­

Slohová práca Moja zranená láska v češtine?

Českú verziu tejto slohovej práce nájdete na adrese:

­­­­

Diskusia ku slohové práci
Moja zranená láska
­­­­

Aktuálne poradie súťaže­

  1. Súťaž o zaujímavé ceny pre vás pripravujeme od januára 2026!
    Napriek tomu môžete aj v tomto období do našej databázy pridať vlastnú prácu.­­­­

Server info

Počítadlo: 5 526 041
Odozva: 0.01 s
Vykonaných SQL dotazov: 3
Návštevnosť: TOPlist.skSlovenský-jazyk.sk
Mapy webu Čitateľský denník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelia Dôležité informácie Podmienky používania - Vylúčenie zodpovednosti


Slovenský-jazyk.sk (alebo tiež Slovenčina.net) vznikol ako pridružený študentský portál známeho českého servera Český-jazyk.cz. Oba projekty majú rovnakého prevádzkovateľa a snažia sa svojim návštevníkom ponúknuť v čo najkvalitnejšej forme čo najviac materiálov a textov z oblasti slovenského jazyka (čitateľské denníky, čítanku, životopisy, slohové práce a v neposlednom rade tiež slovníček pojmov z literatúry a gramatiky). Vlastnoručne spracované študijné materiály (ako napríklad rozbory diel alebo interpretácie básní, eseje, výpisky z knižiek atď.) môže do našej databázy pridať ktokoľvek - text možno jednoducho pridať cez interaktívny formulár, ktorý nájdete na stránke Pridať svoju prácu. Značnú časť obsahovej náplne Slovenský-jazyk.sk tvoria odborne preložené texty do spisovnej slovenčtiny z českého servera Český-jazyk.cz.

Overovací kód Opište kód z obrázku (iný kód ↑)