SLOVENSKÝ JAZYK Literatúra aneb študentský underground - čitateľský denník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmov - www.slovensky-jazyk.skwww.slovencina.net Publikovanie alebo ďalšie verejné šírenie obsahu servera Slovenský-jazyk.sk je bez písomného súhlasu prevádzkovateľa výslovne zakázané! Použitie výhradne len pre osobné účely je možné.Menu

­­­­
Hodnotenie práce slohovky

Aktuálna známka: ---
Hodnotené: 0x Prosím, ohodnoť prácu

Motivačný list

Vážený pán Novák,

na základe ponuky zamestnania na pozícii večernej asistentky, zverejnenej na Vašich internetových stránkach, si Vás týmto dovoľujem osloviť a poslať Vám svoj profesný životopis.

S prácou v kancelárii mám už skúsenosti, pretože som absolvovala niekoľľkotýždennú prax na obdobnej pozícii. Mojimi pracovnými povinnosťami bola komunikácia so zákazníkmi, tvorba propagačných materiálov a zariaďovanie objednávok.

Medzi moje kladné vlastnosti patrí pracovitosť, spoľahlivosť, flexibilita, schopnosť pracovať v kolektíve a učiť sa nové veci. Verím, že moje doterajšie znalosti a skúsenosti budú pre túto pozíciu dostačujúce.

Podrobnejšie informácie o mojich predpokladoch nájdete v životopise priloženom k tomuto e-mailu. V prípade Vášho záujmu sa rada dostavím na osobný pohovor.

Teším sa na našu prípadnú spoluprácu.

S pozdravom

Vytlačiť (Ctrl+P) Stiahnuť v PDF

Zdroj: Ancushe, 10.06.2019

­­­­

Slohová práca Motivačný list v češtine?

Českú verziu tejto slohovej práce nájdete na adrese:

­­­­

Diskusia ku slohové práci
Motivačný list

Aktuálne poradie súťaže­

  1. Súťaž o zaujímavé ceny pre vás pripravujeme od januára 2022!
    Napriek tomu môžete aj v tomto období do našej databázy pridať vlastnú prácu.
Server info

Počítadlo: 1 738 009
Odozva: 0.01 s
Vykonaných SQL dotazov: 5
Návštevnosť: TOPlist.skSlovenský-jazyk.sk
Mapy webu Čitateľský denník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelia Dôležité informácie Podmienky používania - Vylúčenie zodpovednosti


Slovenský-jazyk.sk (alebo tiež Slovenčina.net) vznikol ako pridružený študentský portál známeho českého servera Český-jazyk.cz. Oba projekty majú rovnakého prevádzkovateľa a snažia sa svojim návštevníkom ponúknuť v čo najkvalitnejšej forme čo najviac materiálov a textov z oblasti slovenského jazyka (čitateľské denníky, čítanku, životopisy, slohové práce a v neposlednom rade tiež slovníček pojmov z literatúry a gramatiky). Vlastnoručne spracované študijné materiály (ako napríklad rozbory diel alebo interpretácie básní, eseje, výpisky z knižiek atď.) môže do našej databázy pridať ktokoľvek - text možno jednoducho pridať cez interaktívny formulár, ktorý nájdete na stránke Pridať svoju prácu. Značnú časť obsahovej náplne Slovenský-jazyk.sk tvoria odborne preložené texty do spisovnej slovenčtiny z českého servera Český-jazyk.cz.

Overovací kód Opište kód z obrázku (iný kód ↑)